Povezane vesti
Da li je odbornik SNS sa Palilule prekršio Ustav i zakon?
Danas 01.08.2024
Odbornička grupa „Biram Palilulu“ podnela je prijavu Agenciji za borbu protiv korupcije protiv Luke Stojanovića, odbornika sa liste Aleksandar Vučić, Srpska napredna stranka zbog sumnje da je prekršio Ustav i Zakon o državnoj upravi, saopštila je ova… »
Odbornička grupa "Biram Palilulu" podnela prijavu Agenciji za borbu protiv korupcije protiv odbornika SNS-a
NIN 01.08.2024
Odbornička grupa "Biram Palilulu" podnela je prijavu Agenciji za borbu protiv korupcije protiv odbornika liste Srpske napredne stranke Luke Stojanovića zbog sumnje da je prekršio Ustava Srbije i Zakona o državnoj upravi time što je odbornik, a ujedno i… »
Vesti dana »

Skupština Srbije usvojila dopune Zakona o izvršenju i obezbeđenju, leks specijalis o izložbi Ekspo
Radio 021 pre 54 minutajoš 45 povezanih

Uživo pakao iza linija fronta Rusi tuku "kinžalima" po ključnim ukrajinskim postrojenjima, Moskva je tražila prekid vatre
Alo pre 9 minutajoš 77 povezanih

Sedmi dan kako studenti iz Novog Pazara pešače, dolazak u Požegu predviđen u 20 časova
Danas pre 24 minutajoš 25 povezanih