Povezane vesti

Izgorela 2 automobila u Beogradu: Vlasnik sumnja da ih je zapalio jedan od komšija

Izgorela 2 automobila u Beogradu: Vlasnik sumnja da ih je zapalio jedan od komšija

Kurir 01.08.2024
Dva automobila "mercedes" i "alfa" , najverovatnije, su zapaljeni u jednom beogradskom naselju. Policija i tužilaštvo ispituju slučaj. Srećom povređenih nije bilo. "Alfa" je totalno izgorela, a na "mercedesu" prednji deo vozila. Automobili su u… »
Muškarac tvrdi da mu je komšija zapalio automobile u Beogradu? Policija gleda kamere kako bi uhvatila "piromana"

Muškarac tvrdi da mu je komšija zapalio automobile u Beogradu? Policija gleda kamere kako bi uhvatila "piromana"

Mondo 01.08.2024
Vlasnik automobila koji su goreli u Beogradu dao izjavu i rekao da sumnja da mu je komšija zapalio vozila. Dva automobila "mercedes" i "alfa" , najverovatnije, su zapaljeni u jednom beogradskom naselju. Policija i tužilaštvo ispituju slučaj… »
"Komšija mi je to uradio": Vlasnik automobila koji su goreli u Beogradu dao izjavu, kamere ključne u otkrivanju piromana

"Komšija mi je to uradio": Vlasnik automobila koji su goreli u Beogradu dao izjavu, kamere ključne u otkrivanju piromana

Blic 01.08.2024
Dva automobila "mercedes" i "alfa" , najverovatnije, su zapaljeni u jednom beogradskom naselju. Policija i tužilaštvo ispituju slučaj. Automobili su u vlasništvu Z.N. koji je, navodno, kao krivca proglasio jednog od komšija. Policija pokušava da na… »
"Komšija mi je to uradio": Vlasnik automobila koji su goreli u Beogradu dao izjavu, kamere ključne u otkrivanju piromana

"Komšija mi je to uradio": Vlasnik automobila koji su goreli u Beogradu dao izjavu, kamere ključne u otkrivanju piromana

Blic 01.08.2024
Dva automobila "mercedes" i "alfa" , najverovatnije, su zapaljeni u jednom beogradskom naselju. Policija i tužilaštvo ispituju slučaj. Automobili su u vlasništvu Z.N. koji je, navodno, kao krivca proglasio jednog od komšija. Policija pokušava da na… »

Vesti dana »