Povezane vesti

„Interventna me odvela sa bine zbog velike posećenosti“: Vojaž otkrio zašto mu je prekinut nastup

„Interventna me odvela sa bine zbog velike posećenosti“: Vojaž otkrio zašto mu je prekinut nastup

Nova 01.08.2024
: Mladi reper Mihajlo Veruović Vojaž oglasio se na Instagramu i otkrio zbog čega je sinoć prekinut njegov koncert u Ohridu. Mihajlo Veruović Vojaž nastupio je sinoć, 31. jula, u Ohridu, u Severnoj Makedoniji, ali je koncert ubrzo i prekinut. Vojaž… »
Vojaža interventna skinula s bine u Ohridu Skandal na nastupu, repera izveli ko najvećeg kriminalca, ljudi vrištali! (foto)

Vojaža interventna skinula s bine u Ohridu Skandal na nastupu, repera izveli ko najvećeg kriminalca, ljudi vrištali! (foto)

Kurir 01.08.2024
Na nastupu Mihajla Veruovića Vojaža sinoć u Severnoj Makedoniji, u Ohridu, dogodio se skandal, kada ga je usred nastupa interventna jedinica tamošnje policije sklonila sa bine. Publika je bila zatečena jer su trepera bez ikakve najave sa bine izveli… »
Skandal na Voyage-ovom nastupu: Pevača policija skinula sa bine! (FOTO)

Skandal na Voyage-ovom nastupu: Pevača policija skinula sa bine! (FOTO)

Svet plus 01.08.2024
Mihajlo Veruović Voyage nastupio je sinoć u Severnoj Makedoniji, ali je bio primoran da prekine nastup zbog interventne policije koja je pevača skinula sa bine. Naime, kako u objavi mladog pevača stoji, klub u Severnoj Makedoniji bio je prepun, pa je… »
"Interventna jedinica me odvela sa bine": Vojažu hitno prekinut nastup u Makedoniji - Evo šta se dogodilo

"Interventna jedinica me odvela sa bine": Vojažu hitno prekinut nastup u Makedoniji - Evo šta se dogodilo

Blic 01.08.2024
Koncertu Mihajla Veruovića Vojaža u Ohridu sinoć je iznenada prekinut, a reper je sada otkirio zbog čega. Vojaž se oglasio na svojim društvenim mrežama, teo objasnio da je nastup prekinut zbpg velikog broja posetilaca i bezbednosnih procena. - Zbog… »

Vesti dana »