Povezane vesti

"Pao sam, ustao i vratio se još jači" Novo Sajferovo oglašavanje povodom hapšenja: Priznao šta se desilo, pa najavio haos…

"Pao sam, ustao i vratio se još jači" Novo Sajferovo oglašavanje povodom hapšenja: Priznao šta se desilo, pa najavio haos…

Kurir 01.08.2024
Adnan Nikšić Sajfer uhapšen je i zadržan u policij izbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu u Cazinu. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i zadržan u policiji zbog "privatnih problema".Oglasio se i sam reper, pa demantovao… »
Uhapšen poznati reper Sajfer: Nastup otkazan, pa se hitno oglasila njegova supruga

Uhapšen poznati reper Sajfer: Nastup otkazan, pa se hitno oglasila njegova supruga

Mondo 01.08.2024
Poznati sarajevski reper Sajfer završio je iza rešetaka. Bosanskohercegovački reper Sajfer, uhapšen je i zadržan u policiji u sredu, 31. jula zbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i… »
Ovo nije prvi put da reper ima problem sa policijom: Nedavno su ga zaustavili pred nastup

Ovo nije prvi put da reper ima problem sa policijom: Nedavno su ga zaustavili pred nastup

Telegraf 01.08.2024
Preporučujemo. Reper Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, sinoć, 31. jula, uhapšen je i zadržan u policiji, zbog čega je otkazan njegov nastup u noćnom klubu u Cazinu. On se tom prilikom oglasio, a to možete pročitati OVDE. Čini se da reper ima… »
Uhapšen poznati sarajevski reper Sajfer! Oglasila se njegova supruga: "Usled prepirke..."

Uhapšen poznati sarajevski reper Sajfer! Oglasila se njegova supruga: "Usled prepirke..."

Telegraf 01.08.2024
Preporučujemo. Bosanskohercegovački reper Sajfer, uhapšen je i zadržan u policiji u sredu, 31. jula zbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i zadržan u policiji zbog "privatnih… »
Oglasio se Sajfer nakon hapšenja : "Malo temperament i ja kakav jesam..."

Oglasio se Sajfer nakon hapšenja : "Malo temperament i ja kakav jesam..."

Telegraf 01.08.2024
Preporučujemo. Sinoć, 31. jula, uhapšen je i zadržan u policiji bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić Sajfer, zbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu u gradu Cazin. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i zadržan u… »

Vesti dana »