Povezane vesti

"Povisio je ton na moju ženu": Sajfer otkrio zbog čega je priveden - Posvađao se sa policajcima tokom rutinske kontrole

"Povisio je ton na moju ženu": Sajfer otkrio zbog čega je priveden - Posvađao se sa policajcima tokom rutinske kontrole

Blic 01.08.2024
Bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić Sajfer sinoć je uhapšen, a sada se oglasio za "Blic" i otkrio šta se tačno dogodilo. - Uglavnom, krenuli smo na nastup i redovna policijska kontrola nas je zaustavila, nakon kontrole dokumenata ispitivali su… »
"Rekao sam mu da se ne dere na moju ženu" Sajfer se posvađao sa policajcima, otkrio detalje privođenja, izgovorio ključnu…

"Rekao sam mu da se ne dere na moju ženu" Sajfer se posvađao sa policajcima, otkrio detalje privođenja, izgovorio ključnu…

Kurir 01.08.2024
Bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić Sajfer sinoć je uhapšen, a sada se oglasio i otkrio šta se tačno dogodilo. - Uglavnom, krenuli smo na nastup i redovna policijska kontrola nas je zaustavila, nakon kontrole dokumenata ispitivali su gde je… »
Besni i psuje javnost: Reper ne prestaje da šokira - Oglasio se nakon hapšenja: "Malo temperament i ja kakav jesam..."

Besni i psuje javnost: Reper ne prestaje da šokira - Oglasio se nakon hapšenja: "Malo temperament i ja kakav jesam..."

Blic 01.08.2024
Bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić Sajfer sinoć je uhapšen,zbog čega je otkazan njegov nastup u jednom klubu. Sada se Sajfer oglasio i otkrio da je pušten iz pritvora. - Evo Sajfer završio. Ljudi bilo, prošlo. Hvala što ste brinuli. Nema… »
Uhapšen sarajevski reper: Sajfer završio iza rešetaka, oglasila se njegova žena! Već bio u zatvoru!

Uhapšen sarajevski reper: Sajfer završio iza rešetaka, oglasila se njegova žena! Već bio u zatvoru!

Kurir 01.08.2024
Bosanskohercegovački reper Sajfer uhapšen je i zadržan u policiji u sredu, 31. jula, zbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i zadržan u policiji zbog "privatnih problema". - Sajfer je… »
Uhapšen poznati reper: Njegova žena se odmah oglasila i otkrila čemu je reč: "Usled prepirke je došlo do problema..."

Uhapšen poznati reper: Njegova žena se odmah oglasila i otkrila čemu je reč: "Usled prepirke je došlo do problema..."

Blic 01.08.2024
Bosanskohercegovački reper Sajfer uhapšen je i zadržan u policiji u sredu, 31. jula. Kako su iz kluba u kojem je Sajfer imao nastup javili, reper je uhapšen i zadržan u policiji zbog "privatnih problema". - Sajfer je upravo uhapšen i zadržan u… »
"A vi dušmani..." Oglasio se Sajfer nakon hapšenja: Malo temperament i ja kakav jesam...

"A vi dušmani..." Oglasio se Sajfer nakon hapšenja: Malo temperament i ja kakav jesam...

Kurir 01.08.2024
Adnan Nikšić Sajfer uhapšen je i zadržan u policijizbog čega je otkazan njegov nastup u jednom noćnom klubu u Cazinu. Iz kluba su objavili su da je reper uhapšen i zadržan u policiji zbog "privatnih problema".Oglasio se i sam reper, pa demantovao… »

Vesti dana »