Povezane vesti

Subotičanin Andrej Barna bez polufinala na 50 m slobodno: Bio sam spor tokom celog takmičenja

Subotičanin Andrej Barna bez polufinala na 50 m slobodno: Bio sam spor tokom celog takmičenja

Dnevnik 01.08.2024
Srpski plivač Andrej Barna ostao je bez polufinala u trci na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Plivač iz Subotice Andrej Barna stavio je tačku na Olimpijske igre u Parizu. Nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara… »
Plivač Barna iskren: "Bio sam spor na OI"

Plivač Barna iskren: "Bio sam spor na OI"

Sportske.net 01.08.2024
Srpski plivač Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je plivao u sedmoj kvalifikacionoj grupi i zauzeo je peto mesto rezultatom 22,19 sekundi, odnosno ukupno 30… »
Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno

Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno

Politika 01.08.2024
PARIZ - Reprezentativac Srbije u plivanju Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je osvojio peto mesto u sedmoj kvalifikacionoj grupi, pošto je 50 metara isplivao… »
Barna: Bio sam spor za vreme celog takmičenja

Barna: Bio sam spor za vreme celog takmičenja

Sportski žurnal 01.08.2024
Plivač misli da je promašena forma. Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je plivao u sedmoj kvalifikacionoj grupi i zauzeo je peto mesto zaustavivši štopericu… »
"22,1 je sporo, 22 sekunde već..."

"22,1 je sporo, 22 sekunde već..."

B92 01.08.2024
Srpski plivač Andrej Barna nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je plivao u sedmoj kvalifikacionoj grupi i zauzeo je peto mesto rezultatom 22,19 sekundi, odnosno ukupno 30. mesto u… »
''Spor sam bio tokom celog takmičenja!'' Barna nakon ispadanja sa Olimpijskih igara

''Spor sam bio tokom celog takmičenja!'' Barna nakon ispadanja sa Olimpijskih igara

Večernje novosti 01.08.2024
Reprezentativac Srbije u plivanju Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. FOTO: EPA Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na… »
Kraj za barnu! Reprezentativac Srbije 30. u kvalifikacijama na 50 metara slobodno

Kraj za barnu! Reprezentativac Srbije 30. u kvalifikacijama na 50 metara slobodno

Večernje novosti 01.08.2024
Reprezentativac Srbije u plivanju Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. FOTO: EPA Barna je osvojio peto mesto u sedmoj kvalifikacionoj grupi, pošto je 50 metara… »
Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno na OI u Parizu

Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno na OI u Parizu

Insajder 01.08.2024
Reprezentativac Srbije u plivanju Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je osvojio peto mesto u sedmoj kvalifikacionoj grupi, pošto je 50 metara isplivao za 22,19… »
Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno na OI

Plivač Andrej Barna bez polufinala na 50 metara slobodno na OI

Radio 021 01.08.2024
Srpski plivač Andrej Barna nije danas uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu. Barna je plivao u sedmoj kvalifikacionoj grupi i zauzeo je peto mesto rezultatom 22,19 sekundi, odnosno ukupno 30… »
Barna stavio tačku na Pariz

Barna stavio tačku na Pariz

Sport klub 01.08.2024
Andrej Barna, srpski plivač, završio je učešće na Olimpijskim igrama. Aktuelni evropski šampion u štafeti 4 x 100 slobodno i vlasnik evropske bronze, nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 slobodno. Najbrži Srbin u istoriji štopericu je… »
Andrej Barna otplivao svoje na Olimpijskim igrama: Srbin se vraća kući bez polufinala na 50 metara slobodno!

Andrej Barna otplivao svoje na Olimpijskim igrama: Srbin se vraća kući bez polufinala na 50 metara slobodno!

Telegraf 01.08.2024
Završio je učešće. Srpski plivač Andrej Barna ostao je bez plasmana u polufinale na Olimpijskim igrama u Parizu u disciplini 50 metra slobodno, gde je imao dosta slabiji rezultat od očekivanog. On je završio na veoma slabom 30. mestu. Andrej Barna… »

Vesti dana »