Povezane vesti

"Uhapsili me jer sam pevao Kosovo je srce Srbije": Srpski influenser priveden u Grčkoj

"Uhapsili me jer sam pevao Kosovo je srce Srbije": Srpski influenser priveden u Grčkoj

Mondo 01.08.2024
Influenser Luka Obradović, poznatiji kao Luka Silni, priveden je na grčkom ostrvu Zakintos. Mladi momak iz Srbije doživeo je veliku neprijatnost u Grčkoj tokom letovanja, kada se malo više opustio. Influenser Luka Obradović, poznatiji kao Luka Silni… »
"Pevaću opet, pa me opet hapsite": Mladić iz Srbije priveden na Zakintosu zbog prakse koja je ove godine postala popularna…

"Pevaću opet, pa me opet hapsite": Mladić iz Srbije priveden na Zakintosu zbog prakse koja je ove godine postala popularna…

Blic 01.08.2024
Srpski influenser i tiktoker Luka Obradović, poznatiji kao Luka Silni, priveden je pre dva dana na grčkom ostrvu Zakintos usled remećenja javnog reda i mira pevanjem srpskih patriotskih pesama. Incident se dogodio tokom večernjih sati u jednoj od… »
Priveden srpski tiktoker u Grčkoj: Luka pevao "Veseli se srpski rode" pa uhapšen, sad poručuje - Pevaću 15.000 puta ako…

Priveden srpski tiktoker u Grčkoj: Luka pevao "Veseli se srpski rode" pa uhapšen, sad poručuje - Pevaću 15.000 puta ako…

Kurir 01.08.2024
Srpski influenser i tiktoker Luka Obradović, koji je društvenim mrežama poznatiji kao Luka Silni, priveden je na grčkom ostrvu Zakintos. Momak je, kako je otkrio, završio u pritvoru jer je pevao pesmu koja u stihovima izražava da je "Kosovo srce… »
Srpski influenser priveden u Grčkoj zbog pevanja pesme o Kosovu VIDEO

Srpski influenser priveden u Grčkoj zbog pevanja pesme o Kosovu VIDEO

B92 01.08.2024
Luka Obradović, jedan od srpskih influensera, koji je poznat po imenu Luka Silni, priveden je na Zakintosu. Kako influenser ističe, on je pevao pesmu koja u stihovima izražava da je "Kosovo srce Srbije." Ovim postupkom izazvao je negativne reakcije… »
Priveden srpski influenser u Grčkoj zbog pevanja pesme o Kosovu: Luka se oglasio nakon puštanja iz pritvora

Priveden srpski influenser u Grčkoj zbog pevanja pesme o Kosovu: Luka se oglasio nakon puštanja iz pritvora

Telegraf 01.08.2024
Preporučujemo. Influenser Luka Obradović, poznatiji kao Luka Silni, priveden je na grčkom ostrvu Zakintos. On je, kako ističe, pevao pesmu koja u stihovima izražava da je "Kosovo srce Srbije." Ovaj incident izazvao je burne reakcije, a ubrzo nakon… »

Vesti dana »