Povezane vesti

Džudista Aleksandar Kukolj poražen u prvom kolu

Džudista Aleksandar Kukolj poražen u prvom kolu

Politika 01.08.2024
PARIZ - Srpski džudista Aleksandar Kukolj nije danas uspeo da se plasira u drugo kolo Olimpijskih igara u Parizu u kategoriji do 100 kilograma. Kukolj je danas u prvom kolu poražen od Mađara Žombora Vega rezultatom 1:0, javlja Tanjug. Veg će se u… »
Kukolj posle bizarnog poraza: "Bio sam uveren da je rezultat pogrešan"

Kukolj posle bizarnog poraza: "Bio sam uveren da je rezultat pogrešan"

Dnevnik 01.08.2024
Srpski džudista Aleksandar Kukolj izneo je utiske posle eliminacije u prvom kolu Olimpijskih igara. Kukolja je u kategoriji do 100 kilograma pobedio Mađar Sombor Veg, s tim da je srpskog borca zbunio semafor. Semafor je prvo upisao poen za Kukolja, ali… »
Kukolj se oglasio nakon sramne sudijske odluke: „Bio sam uveren da je rezultat pogrešan!“

Kukolj se oglasio nakon sramne sudijske odluke: „Bio sam uveren da je rezultat pogrešan!“

Hot sport 01.08.2024
Kukolj je diskutabilnom odlukom arbitra ostao bez pobede Srpski džudista Aleksandar Kukolj izneo je svoje utiske nakon nesrećnog poraza u prvom kolu Olimpijskih igara u Parizu. Takmičeći se u kategoriji do 100 kilograma, Kukolj je bio suočen sa… »
Kukolj posle bizarnog poraza: "Bio sam uveren da je rezultat pogrešan"

Kukolj posle bizarnog poraza: "Bio sam uveren da je rezultat pogrešan"

B92 01.08.2024
Srpski džudista Aleksandar Kukolj izneo je utiske posle eliminacije u prvom kolu Olimpijskih igara. Kukolja je u kategoriji do 100 kilograma pobedio Mađar Sombor Veg, s tim da je srpskog borca zbunio semafor. Semafor je prvo upisao poen za Kukolja, ali… »
Kukolj: Bio sam uveren da je rezultat na semaforu pogrešan

Kukolj: Bio sam uveren da je rezultat na semaforu pogrešan

Sportski žurnal 01.08.2024
Sledi mi nastup u miksu, koji je specifičan zbog kategorija u kojima se takmičimo. - Pogledao sam snimak kako bih video da li sam bio subjektivan u borbi, jer sam imao osećaj potpune kontrole. Sada kada sam pogledao snimak, ne mogu da shvatim kako su… »
Kukolj: Bio sam uveren da je rezultat pogrešan

Kukolj: Bio sam uveren da je rezultat pogrešan

Sport klub 01.08.2024
Reprezentativac Srbije u džudou Aleksandar Kukolj posle poraza od Mađara Žomborga Vega u prvom kolu Olimpijskih igara u Parizu u kategoriji do 100 kilograma rekao je da nije mogao da veruje šta se desilo kada je pogledao snimak. Veg je do pobede… »
Kukolj baš ljut: "Ne znam šta se dešava sa sudijama?! Ne mogu da verujem!"

Kukolj baš ljut: "Ne znam šta se dešava sa sudijama?! Ne mogu da verujem!"

Večernje novosti 01.08.2024
Srpski džudista Aleksandar Kukolj iznenađujuće je zaustavljen u prvom kolu olimpijskog turnira u kategoriji do 100 kilograma, a sada se oglasio i prokomentarisao suđenje. FOTO: Tanjug/AP Rekao je Kukolj da je pogledao snimak, da bi objektivno procenio… »
Aleksandar Kukolj nakon ispadanja iz trke za medalju: "Bio sam ubeđen da je rezultat na semaforu pogrešan!"

Aleksandar Kukolj nakon ispadanja iz trke za medalju: "Bio sam ubeđen da je rezultat na semaforu pogrešan!"

Telegraf 01.08.2024
Veg je do pobede stigao vazarijem. Pogledao sam snimak kako bih video da li sam bio subjektivan u borbi, jer sam imao osećaj potpune kontrole. Sada kada sam pogledao snimak, ne mogu da shvatim kako su doneli tu odluku, izjavio je danas reprezentativac… »

Vesti dana »