Povezane vesti

Posle poraza FK Radnički 1923 u ligi konfrencija : Igor Konatar, generalni direktor kluba podneo ostavku

Posle poraza FK Radnički 1923 u ligi konfrencija : Igor Konatar, generalni direktor kluba podneo ostavku

Večernje novosti 01.08.2024
Nakon poraza „crvenih“ u 2.kolu kvalifikacija za Ligu konfrenecija, Igor Konatar, generalni direktor Fudbalskog kluba Radnički 1923, podneo je ostavku na tu funkciju. Foto : FK Radnički 1923 -Posle poraza u Podgorici, osećam moralnu odgovornost da… »
Kragujevčani bez direktora: Časno sam ušao u klub, postigli smo mnogo, ali sam očekivao više

Kragujevčani bez direktora: Časno sam ušao u klub, postigli smo mnogo, ali sam očekivao više

Sportski žurnal 01.08.2024
Igor Konatar podneo ostavku na funkciju direktora. Igor Konatar podneo je ostavku na funkciju direktora Radničkog 1923 posle eliminacije sa evropske scene. Putem saopštenja objasnio je neočekivan potez: „Posle poraza u Podgorici, osećam moralnu… »
Ovo je bruka za klub, grad i državu: Prva ostavka u Radničkom posle iznenađujućeg ispadanja iz Evrope

Ovo je bruka za klub, grad i državu: Prva ostavka u Radničkom posle iznenađujućeg ispadanja iz Evrope

Mondo 01.08.2024
Generalni direktor Radničkog 1923 Igor Konatar podneo ostavku posle poraza od Mornara. Radnički 1923 završio je takmičenje u Evropi. U kvalifikacijama za Ligu konferencija doživeo je iznenađujući poraz od Mornara u Podgorici. Posle boljeg… »
Posle eliminacije: Direktor Radničkog podneo ostavku

Posle eliminacije: Direktor Radničkog podneo ostavku

Sport klub 01.08.2024
Generalni direktor Radničkog 1923 Igor Konatar podneo je ostavku posle eliminacije od Mornara iz kvalifikacija za Ligu konferencija. Kragujevčani su u prvom meču slavili, ali su potom u revanšu koji je odigran u Podgorici eliminisani iz evropskih… »
Generalni direktor Radničkog podneo ostavku!

Generalni direktor Radničkog podneo ostavku!

Sportske.net 01.08.2024
Radnički iz Kragujevca je doživeo veliki neuspeh u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija, poraženi su od Mornara iz Bara posle penala, a nakon toga sledi bura u kragujevačkom fudbalu. Ne samo da se očekuje odlazak nekolicine fudbalera, već… »
Očekivano? Generalni direktor Radničkog iz Kragujevca podneo ostavku!

Očekivano? Generalni direktor Radničkog iz Kragujevca podneo ostavku!

Hot sport 01.08.2024
Neko je morao da preuzme odgovornost. Radnički 1923 je nakon penal serije eliminisan iz kvalifikacija za Ligu konferencija od strane Mornara iz Bara. Iako je tim iz Kragujevca bio izraziti favorit, Mornar je uspeo da napravi veliko iznenađenje… »
Ostavka u Radničkom nakon eliminacije iz Evrope

Ostavka u Radničkom nakon eliminacije iz Evrope

B92 01.08.2024
Direktor Fudbalskog kluba Radnički 1923 Igor Konatar podneo je ostavku nakon ispadanja kragujevačkog kluba iz kvalifikacija za Ligu konferencije. Bolji u dvomeču bio je Mornar iz Bara, a u revanšu u Podgorici izvodili su se penali nakon kojih su… »

Vesti dana »