Povezane vesti

SK na Silverstonu: Prvo javljanje Jelene i Darina

SK na Silverstonu: Prvo javljanje Jelene i Darina

Sport klub 01.08.2024
Pauza u Moto GP šampionatu je gotova, a mi ćemo sa lica mesta ispratiti trku na čuvenoj stazi Silverstonu. Naši Jelena Trajković i Darin Janković nalaze se u Britaniji gde u petak kreće akcija sa prvim slobodnim treninzima. Podsetimo, trka u… »
Rins za SK: Jamaha zaslužuje da bude na vrhu

Rins za SK: Jamaha zaslužuje da bude na vrhu

Sport klub 01.08.2024
Aleks Rins je u četvrtak produžio ugovor sa Jamahom do 2026. Španski vozač sigurno ima razlog za zadovoljstvo, a u izjavi za Sport Klub govorio nam je o svojim ambicijama u timu. Podsetimo, trka u Velikoj Britaniji vozi se u nedelju od 14:00… »
Martin za SK: Znam šta je ključno za titulu, ali neću reći

Martin za SK: Znam šta je ključno za titulu, ali neću reći

Sport klub 01.08.2024
Počinje drugi deo sezone u Moto GP šampionatu, i borba za titulu tek bi trebalo da se rasplamsa. Horhe Martin želi da prekine dvogodišnju dominaciju Peka Banjaje, videćemo da li će u tome uspeti. Pred trku na Silverstonu razgovarali smo sa jednim od… »
Markes za SK: Ne možemo da pričamo o borbi za titulu

Markes za SK: Ne možemo da pričamo o borbi za titulu

Sport klub 01.08.2024
Mark Markes je dobrim rezultatima u poslednje vreme najavio povratak u vrh, ali je i dalje realan... Pred trku na Silverstonu kaže još uvek ne može da se priča o borbi za titulu. Markes je poslednji put bio šampion 2019, a u međuvremenu je imao… »
Banjaja za SK: Martin mi ostaje najveći rival za titulu

Banjaja za SK: Martin mi ostaje najveći rival za titulu

Sport klub 01.08.2024
Nastavlja se Moto GP šampionat, nastavlja se borba za titulu. Pred trku na Silverstonu razgovarali smo sa aktuelnim šampionom Frančeskom Banjajom koji je svestan da mu je Horhe Martin glavni rival u borbi za titulu. Podsetimo, trka u Velikoj Britaniji… »

Vesti dana »