Povezane vesti

Dragutin Topić u suzama zbog Novaka Đokovića: „Novaka ćemo da pravimo od go*ana“ (foto)

Dragutin Topić u suzama zbog Novaka Đokovića: „Novaka ćemo da pravimo od go*ana“ (foto)

Hot sport 01.08.2024
Novak posle drame srušio Cicipasa Dan pre nego što je njegova ćerka Angelina Topić trebala da nastupi, Dragutin je napisao poruku Novaku Đokoviću, koji je uprkos povredi uspeo da pobedi Stefanosa Cicipasa. – Spr*ao sam, baš tako kao što čitate… »
"Noleta ćemo da pravimo od..." Uplakani Dragutin Topić: Dete mi skače, a meni nekako srce puno!

"Noleta ćemo da pravimo od..." Uplakani Dragutin Topić: Dete mi skače, a meni nekako srce puno!

Večernje novosti 01.08.2024
NAJBOLjI teniser svih vremena izazvao je brojne reakcije nakon pobede nad Stefanosom Cicipasom. Jedna od najglasnijih došla je od proslavljenog Dragutina Topića, oca Angeline Topić koji je emocije javno iskazao. Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović Dan… »
Topić „pukao“ zbog Đokovića: Neka me razapnu, boli me baš…

Topić „pukao“ zbog Đokovića: Neka me razapnu, boli me baš…

Sport klub 01.08.2024
Novak Đoković je po ko zna koji put u karijeri pogodio u srce svoje brojne navijače širom sveta. Pao je Stefanos Cicipas, a jedan od onih koji je "pao" je i legendarni skakak uvis Dragutin Topić. Pod nabojem emocija Topić se oglasio na društvenoj… »
Dragutin Topić u suzama: "Sp*cao sam život u je*eni sport, Novaka ćemo praviti od blata!"

Dragutin Topić u suzama: "Sp*cao sam život u je*eni sport, Novaka ćemo praviti od blata!"

B92 01.08.2024
Nakon što je Novak Đoković prošao u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, uprkos povredi u meču protiv Stefanosa Cicipasa, tim povodom se oglasio Dragutin Topić. Otac i trener srpske atletičarke Angeline Topić, kao i proslavljeni naš as, poslao… »
"Spr*ao sam život u je*eni sport! Novače, ova suza je za tebe": Dragutin Topić plakao kao kiša zbog Đokovića

"Spr*ao sam život u je*eni sport! Novače, ova suza je za tebe": Dragutin Topić plakao kao kiša zbog Đokovića

Mondo 01.08.2024
Slavni srpski sportista nije mogao da se smiri posle epske pobede Novaka Đokovića u četvrtfinalu Olimpijskih igara. Slavni srpski atletičar Dragutin Topić u suzama je gledao kako Novak Đoković pobeđuje Stefanosa Cicipasa u četvrtfinalu… »
"Ova suza je tvoja, pa neka me razapnu! Pravićemo te od go*ana": Dragutin Topić potpuno skrhan zbog Đokovića

"Ova suza je tvoja, pa neka me razapnu! Pravićemo te od go*ana": Dragutin Topić potpuno skrhan zbog Đokovića

Telegraf 01.08.2024
Kakva poruka! Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković po ko zna koji put izvlači emocije kod ljudi, ali Dragutin Topić je svoje emocije izneo javno i to veoma iskreno i necenzurisano. Dan pre nastupa njegove ćerke Angeline Topić napisao je… »

Vesti dana »