Povezane vesti

Mok se oglasio zbog bokserke čiji pol se ne zna: "Svi imaju pravo da se bave sportom bez diskriminacije"

Mok se oglasio zbog bokserke čiji pol se ne zna: "Svi imaju pravo da se bave sportom bez diskriminacije"

Telegraf 02.08.2024
Svetska javnost je uzburkana. Sportski svet ostao je podeljen nakon borbe koje smo gledali u četvrtak na Olimpijskim igrama tokom koje je Anđela Karini odustala od borbe protiv Imane Kelif nakon samo dva pretrpljena udarca i svega 46 sekundi… »
Autorka „Harija Potera“ uključila se u raspravu o polu alžirske bokserke: Ranije su je prozvali transfobičnom, a evo…

Autorka „Harija Potera“ uključila se u raspravu o polu alžirske bokserke: Ranije su je prozvali transfobičnom, a evo…

Nova 02.08.2024
: Skandal oko pitanja pola alžirske bokserke okupira svetsku javnost, a sada se u sve uključila i autorka knjiga o Hariju Poteru - Dž.K. Rouling. Anđela Karini, bokserska iz Italije, u suzama je odbila da se bori protiv Alžirke Iman Kelif, nakon samo… »
"Ja nasilnik što sam odgurnuo ženu, a njemu zlato na olimpijadi": Sramna izjava Nenada Pagonisa kojeg je bivša supruga…

"Ja nasilnik što sam odgurnuo ženu, a njemu zlato na olimpijadi": Sramna izjava Nenada Pagonisa kojeg je bivša supruga…

Blic 02.08.2024
Prava bura podigla se nakon boks meča između Italijanke Anđele Karini i Iman Helif iz Alžira, koji je postao jedan od najkontroverznijih događaja u istoriji Olimpijskih igara. Anđela Karini je u osmini finala predala meč nakon 45 sekundi, razlog… »
Italijanska premijerka podržala odluku Anđele Karini da preda boks meč biološkom muškarcu: Ovo nije bilo nadmetanje pod…

Italijanska premijerka podržala odluku Anđele Karini da preda boks meč biološkom muškarcu: Ovo nije bilo nadmetanje pod…

Danas 01.08.2024
Bokserski meč između Italijanke Anđela Karini i Iman Helif iz Alžira, na Olimpijskim igrama u Parizu, nije bio fer borba, izjavila je italijanska premijerka Đorđa Meloni nakon što je Karini predala meč biološki dokazanom muškarcu. Karini je… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Bura u olimpijskom boksu – Italijanka odustala, Alžirska bokserka prošla dalje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Bura u olimpijskom boksu – Italijanka odustala, Alžirska bokserka prošla dalje

Danas 01.08.2024
Alžirska bokserka Iman Helif plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara u Parizu, nakon što je njena protivnica, Italijanka Anđela Karini, prekinula meč u 46. sekundi, obrazloživši: „Uradila sam to, da bih zaštitila sopstveni život“. Helif… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Bura u boksu – Italijanka odustala, Alžirka prošla dalje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Bura u boksu – Italijanka odustala, Alžirka prošla dalje

Danas 01.08.2024
Alžirska bokserka Iman Helif plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara u Parizu, nakon što je njena protivnica, Italijanka Anđela Karini, prekinula meč u 46. sekundi, obrazloživši: „Uradila sam to, da bih zaštitila sopstveni život“. Helif… »

Vesti dana »