Povezane vesti

Od 2025. Centralni stadion Kvinsa dobija ime Endi Mari arena

Od 2025. Centralni stadion Kvinsa dobija ime Endi Mari arena

Sport klub 02.08.2024
Endi Mari je otišao u penziju, ali neće biti zaboravljen. Teniser koji je uspeo da koliko-toliko bude u nekim periodima ravnopravan pa čak i bolji od velike trojke, dobio je svoj stadion. Od naredne sezone, Centralni teren Kvinsa, turnira serije 500… »
"Otišao sam pod mojim uslovima"

"Otišao sam pod mojim uslovima"

Sportski žurnal 02.08.2024
Britanac još ne zna šta će kao penzioner. Britanski teniser Endi Marej, koji je završio profesionalnu karijeru porazom u četvtfinalu dublova na olimpijskom turniru, rekao je da je ponosan na sve što je postigao i da je srećan što je mogao da igra… »
Marej odigrao poslednji profesionalni meč u karijeri (VIDEO)

Marej odigrao poslednji profesionalni meč u karijeri (VIDEO)

Danas 02.08.2024
Britanski teniser Endi Marej večeras je odigrao poslednji profesionalni meč u karijeri, pošto je u paru sa Danijelom Evansom izgubio meč trećeg kola olimpijskog turnira protiv Amerikanaca Tomija Pola i Tejlora Frica sa 6:2, 6:4. Dvostruki olimpijski… »
Rubljov i Tijafo zakazali okršaj u četvrtfinalu Vašingtona

Rubljov i Tijafo zakazali okršaj u četvrtfinalu Vašingtona

Sport klub 02.08.2024
ATP turnir serije 500 u Vašingtonu ulazi u završnicu. Poznati su parovi četvrtfinala, a poslednji je možda i derbi runde između Andreja Rubljova i Frensisa Tijafoa. Rubljov koji je postavljen za prvog nosioca put do četvrtfinala našao je preko… »
Kecmanović bez četvrtfinala Vašingtona

Kecmanović bez četvrtfinala Vašingtona

Sportske.net 02.08.2024
I dok je u centru pažnje ljubitelja tenisa olimpijski turnir, koji u Parizu polako ulazi u završnicu, u Vašingtonu se igra turnir iz ATP serije 500, na kom nema onih najboljih igrača planete. Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira… »

Vesti dana »