Povezane vesti
Udar se očekuje u naredna 72 časa: Jesmo li na ivici drugog velikog ratnog žarišta?
Pravda 02.08.2024
Izvori iz Pentagona prenose da Iran i njegovi saveznici planiraju veliki napad na Izrael u naredna 72 sata. Ova informacija dolazi u trenutku povećanih tenzija na Bliskom Istoku i može imati značajne implikacije na regionalnu stabilnost. Predsednik SAD… »
Amerika će intervenisati! Očekuje se razgovor Bajdena i Netanjahua: Tenzije rastu
Kurir 02.08.2024
Američki predsednik Džo Bajden razgovaraće danas sa izraelskim premijerom Benjaminom Netanjahuom oko porasta tenzija na Bliskom istoku, saopštila je Bela kuća. "Predsednik namerava da razgovara sa premijerom Netanjahuom nešto kasnije danas. Nisu još… »
"Amerika pokušava da spreči eskalaciju sukoba": Bajden zakazao razgovor sa Netanjahuom nakon ubistva vođe Hamasa
Blic 01.08.2024
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu i američki predsednik Džo Bajden razgovaraće danas telefonom, saopštila je Bela kuća. Zbog Hanijevog ubistva Iran je zapretio Izraelu da će se osvetiti, što je podstaklo zabrinutost da ne dođe do eskalacije sukoba na… »
Vesti dana »
Premijer i ministar u parlamentu: Strateško opredeljenje Srbije je EU, referendum o tome je daleko
Beta pre 2 satajoš 35 povezanih
Cunami blata! Podaci o kataklizmi lede krv u žilama: Vodeni zid visok kao zgrada sravnio je sve pred sobom, svet i dalje u šoku posmatra prizore
Blic pre 49 minutajoš 36 povezanih
Južna tribina je rekla svoje: Evo kakvu su poruku poslali Saši Iliću! (video)
Kurir pre 39 minutajoš 59 povezanih
Poslednji pozdrav generalu: Republika Srpska odala počast Ratku Mladiću
Sputnik pre 19 minutajoš 147 povezanih
Svet u strahu zbog odlaska šefa CIA u Moskvu: 2 razloga posete, prošli put Putin napao Ukrajinu
Mondo pre 44 minutajoš 37 povezanih



