Povezane vesti

Arunovićeve za B92.sport otkrile sve o ključnom trenutku koji nam je doneo zlato u Parizu!

Arunovićeve za B92.sport otkrile sve o ključnom trenutku koji nam je doneo zlato u Parizu!

B92 02.08.2024
Olimpijska šampionka Zorana Arunović je u razgovoru za B92.sport odgovorila na sva pitanja koja već danima zanimaju javnost. Ekskluzivno za naš portal je i njena sestra i trener Jelena otkrila sve što nas je zanimalo o onom, sada već čuvenom… »
Zorana Arunović: Sada sam stvarno sve osvojila

Zorana Arunović: Sada sam stvarno sve osvojila

Nedeljnik 02.08.2024
Arunovićeva je osvojila zlato u miksu sa Damirom Mikecom, koji je odlučio da ostane u Parizu i bodri ostatak streljačke reprezentacije, piše Sport Klub. Zorana se vratila u Beograd u pratnji svog i njegovog trenera, Jelenom Arunović i Goranom… »
Zorana Arunović: Sada sam stvarno sve osvojila

Zorana Arunović: Sada sam stvarno sve osvojila

Danas 02.08.2024
Osvajačica zlatne medalje za Srbiju Zorana Arunović vratila se u Beograd i podelila utiske iz Pariza. Arunovićeva je osvojila zlato u miksu sa Damirom Mikecom, koji je odlučio da ostane u Parizu i bodri ostatak streljačke reprezentacije, piše Sport… »
Arunović po povratku u Srbiju: Sada sam sve osvojila, sada sam mirna

Arunović po povratku u Srbiju: Sada sam sve osvojila, sada sam mirna

Radio 021 02.08.2024
Osvajačica zlatne medalje za Srbiju Zorana Arunović vratila se u Beograd i podelila utiske iz Pariza. Arunović je osvojila zlato u miksu sa Damirom Mikecom, koji je odlučio da ostane u Parizu i bodri ostatak streljačke reprezentacije, piše Sport… »

Vesti dana »