Povezane vesti

Porodila se Katarina Živković: Poznat i pol bebe

Porodila se Katarina Živković: Poznat i pol bebe

Nova 02.08.2024
: Pevačica Katarina Živković porodila se i na svet donela zdravog dečaka. Katarina Živković je u zdravstvenu ustanovu došla u sredu, a carski rez je obavljen jutros. Porođaj je protekao u najboljem redu, a mama i beba se odlično osećaju, saznaje… »
Pol bebe krila devet meseci: Porodila se Katarina Živković

Pol bebe krila devet meseci: Porodila se Katarina Živković

Story 02.08.2024
Porodila se Katarina Živković i na svet donela zdravog dečaka. Prema pisanju domaćih medija mama i beba su dobro. Pevačica je do porođaja uspešno krila pol bebe, baš kao što već godinama krije svog emotivnog partnera. Pevačica i njen izabranik… »
Porodila se Katarina Živković!

Porodila se Katarina Živković!

Svet plus 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković jutros se porodila i na svet je donela zdravog dečaka. Ovo je njen prvo dete, a porodica je presrećna zbog ovog radosnog događaja. Katarina je imala laganu trudnoću i porođaj je prošao bez komplikacija, tako da se mama… »
Porodila se Katarina Živković!

Porodila se Katarina Živković!

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković se porodila! Na svet je donela zdravog dečaka. Porođaj je protekao u najboljem redu, a mama i beba se odlično osećaju, prenosi " Kurir". Pevačica je u zdravstvenu ustanovu došla u sredu, a carski rez je… »
Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete? U javnosti je o njemu govorila: "On je moj mentor..."

Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete? U javnosti je o njemu govorila: "On je moj mentor..."

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković danas se ostvarila u najlepšoj životnoj ulozi. Na svet je donela dečaka, a porođaj je, kako prenosi "Kurir", protekao u najboljem redu. Inače, Kaća je do 5. meseca krila da je u blagoslovenom stanju, a… »
Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete: Zove ga ljubavlju svog života, a krije kao zmija noge – evo zašto

Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete: Zove ga ljubavlju svog života, a krije kao zmija noge – evo zašto

Nova 02.08.2024
: Pevačica Katarina Živković rano jutros je dobila prvo dete - dečaka. Katarina Živković je do petog meseca krila da je u drugom stanju, a javnosti nikada nije pokazala muškarca sa kojim je zatrudnela, iako se godinama zabavljaju. Privatan život… »
"Ostavila sam reku suza, moj unuk je prelep": Oglasila se majka Katarine Živković: Ponosna baka otkrila detalje porođaja…

"Ostavila sam reku suza, moj unuk je prelep": Oglasila se majka Katarine Živković: Ponosna baka otkrila detalje porođaja…

Blic 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković porodila se u ranim jutarnjim satima carskim rezom. Katarina je na svet je donela zdravog dečaka, a u prestoničku bolnicu je stigla u sredu, da bi jutros bio urađen carski rez. Povodom ovih divnih vesti, ekipa "Blica" je… »
"Plačem otkako sam se porodila": Prvo oglašavanje Kaće Živković nakon što je dobila dete, evo koje ime je odabrala za…

"Plačem otkako sam se porodila": Prvo oglašavanje Kaće Živković nakon što je dobila dete, evo koje ime je odabrala za…

Blic 02.08.2024
Pevačica Kaća Živković porodila se jutros carskim rezom i na svet je donela dečaka, a sada se prvi put oglasila nakon porođaja. Kaća je dugo trudnoću, kao i pol bebe krila od javnosti, a nakon porođaja istakla je da je veoma emotivna i da plače… »
Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete? Samo je jednom o njemu pričala: "On je moj mentor..."

Ko je muškarac sa kojim je Kaća Živković dobila dete? Samo je jednom o njemu pričala: "On je moj mentor..."

Mondo 02.08.2024
Katarina Živković nikada nije želela da previše otkriva kada je reč o ljubavi. Lepa pevačica Katarina Živković danas je postala majka dečaka, a zanimljivo je da je trudnoću uspela da sakrije sve do petog meseca. No, to nije jedino što je… »
Kurir saznaje! Porodila se katarina Živković! Pevačica puca od sreće i ljubavi, evo kog je pola beba

Kurir saznaje! Porodila se katarina Živković! Pevačica puca od sreće i ljubavi, evo kog je pola beba

Kurir 02.08.2024
Katarina Živković porodila se i na svet donela zdravog dečaka, eksluzivno saznaje Kurir! Porođaj je protekao u najboljem redu, a mama i beba se odlično osećaju. Pevačica je u zdravstvenu ustanovu došla u sredu, a carski rez je obavljen jutros… »
"Stariji je od nje": Katarina Živković oca svog deteta krije kao zmija noge - Niko ne zna kako izgleda, a o njemu je pričala…

"Stariji je od nje": Katarina Živković oca svog deteta krije kao zmija noge - Niko ne zna kako izgleda, a o njemu je pričala…

Blic 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković danas se porodila i na svet donela dečaka. Katarina Živković pet meseci je krila da je u drugom stanju, a nakon što je otkrila da je trudna, povukla se iz javnosti. Pevačica nije otkrila identitet svog dugogodišnjeg… »
Ko je muškarac kome je kaća Živković rodila sina?! Pevačica nedavno priznala: "On je ljubav mog života..."

Ko je muškarac kome je kaća Živković rodila sina?! Pevačica nedavno priznala: "On je ljubav mog života..."

Kurir 02.08.2024
Katarina Živković danas je postala mama i na svet donela zdravog dečaka. Kako je Kurir već pisao, nakon porođaja i beba i mama se osećaju odlično. Živkovićeva je sve do petog meseca krila svoju trudnoću, ali i partnera sve vreme krije od… »
Porodila se Kaća Živković: Dugo je krila trudnoću, a sada se o bebi i porođaju sve saznalo

Porodila se Kaća Živković: Dugo je krila trudnoću, a sada se o bebi i porođaju sve saznalo

Svet & Skandal 02.08.2024
Porodila se Kaća Živković odjeknula je vest Porodila se Kaća Živković jutros i na svet donela zdravog dečaka. Naime, Katarina Živković porodila se sarskim rezom koji je urađen jutros i mama i beba su dobro. Inače, Katarina je dugo krila da je u… »
Porodila se Kaća Živković: Pevačica dugo krila trudnoću, a evo kog pola je beba

Porodila se Kaća Živković: Pevačica dugo krila trudnoću, a evo kog pola je beba

Blic 02.08.2024
Pevačica Kaća Živković porodila se jutros i na svet donela zdravog dečaka. Naime, ona se porodila carskim rezom koji je urađen jutros i mama i beba su dobro. Inače, Katarina je dugo krila da je u drugom stanju, te o trudnoći i polu bebe nije… »
Porodila se Katarina Živković: Pevačica postala mama u 35. godini, evo kako je protekao porođaj

Porodila se Katarina Živković: Pevačica postala mama u 35. godini, evo kako je protekao porođaj

Mondo 02.08.2024
Pevačica Katarina Živković se porodila! Na svet je donela zdravog dečaka. Porođaj je protekao u najboljem redu, a mama i beba se odlično osećaju, prenosi "Kurir". Katarina Živković je u zdravstvenu ustanovu došla u sredu, a carski rez je… »

Vesti dana »