Povezane vesti

"Imala je carski rez" Milan Milošević se oglasio nakon porođaja Kaće Živković: "Prvi sam saznao, a ime bebe.."

"Imala je carski rez" Milan Milošević se oglasio nakon porođaja Kaće Živković: "Prvi sam saznao, a ime bebe.."

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković, danas, 2. avgusta, se porodila i na svet donela dečaka. Vest da se Katarina ostvarila u ulozi majke obradovala je mnoge, pa smo ovim divnim povodom pozvali i Kaćinog prijatelja, voditelja "Zadruge " Milana… »
Fuj, otarasila si se budale: Kaćina majka se oglasila nakon rođenja unuka, a ovako je govorila o njenom bivšem

Fuj, otarasila si se budale: Kaćina majka se oglasila nakon rođenja unuka, a ovako je govorila o njenom bivšem

Mondo 02.08.2024
Katarina Živković postala je ponosna majka malog dečaka, a sada se prvi put oglasila nakon porođaja. Pevačica Katarina Živković koja je karijeru počela u muzičkom takmičenju Zvezde Granda, a onda se proslavila u rijalitiju Farma, kada je odnela… »
Beba katarine Živković dobila visoke ocene! Evo koliko je pevačicin naslednik težak i dugačak! Mašala!

Beba katarine Živković dobila visoke ocene! Evo koliko je pevačicin naslednik težak i dugačak! Mašala!

Kurir 02.08.2024
Katarina Živković se polako, ali sigurno, oporavlja od carskog reza u Narodnom frontu, gde je jutros na svet donela zdravog dečaka. Kako Kurir saznaje, mališan je težak 3.280 grama, a dugačak 52 centimetra. Od lekara je dečak dobio najviše ocene… »
"Plačem otkako sam se porodila!" Prvo oglašavanje Katarine Živković, evo kome se posebno obratila

"Plačem otkako sam se porodila!" Prvo oglašavanje Katarine Živković, evo kome se posebno obratila

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković porodila se jutros carskim rezom. Na svet je donela dečaka, a sada se prvi put oglasila nakon porođaja. Kaća je dugo krila trudnoću, kao i pol bebe, a nakon porođaja istakla je da je veoma emotivna i da… »
Katarina Živković odabrala moćno ime za sina: Ima jaku simboliku, nosi ga i član porodice Đoković

Katarina Živković odabrala moćno ime za sina: Ima jaku simboliku, nosi ga i član porodice Đoković

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica i bivša učesnica takmičenja "Zvezde Granda", Katarina Živković, ostvarila se u najlepšoj životnoj ulozi. Porođaj je prošao u najboljem redu, a pevačica je na svet donela dečaka. Kako navodi "Informer", za naslednika je… »
"Ostavila sam reku suza!" Oglasila se majka Kaće Živković i otkrila detalje porođaja: Unuka je već videla?!

"Ostavila sam reku suza!" Oglasila se majka Kaće Živković i otkrila detalje porođaja: Unuka je već videla?!

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Bivša takmičarka "Zvezda Granda", Katarina Živković, ostvarila se u najlepšoj životnoj ulozi. Pevačica se porodila danas, 2. avgusta, u ranim jutarnjim časovima i to carskim rezom. Katarina je na svet donela dečaka, a u bolnicu… »
Evo kako je Kija Kockar reagovala na vest da je Katarina Živković postala majka: "Ja stvarno..."

Evo kako je Kija Kockar reagovala na vest da je Katarina Živković postala majka: "Ja stvarno..."

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković, se porodila i na svet donela dečaka. Vest da se Katarina ostvarila u ulozi majke obradovala je mnoge, pa smo ovim divnim povodom pozvali i Kaćinu prijateljicu, medijsku ličnost i pobednicu "Zadruge 1"… »

Vesti dana »