Povezane vesti

Kampanju protiv mene vodi tajkun kome sam stao na put, ne plašim se njegovih veza sa Bajdenom i CIA

Kampanju protiv mene vodi tajkun kome sam stao na put, ne plašim se njegovih veza sa Bajdenom i CIA

Politika 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da iza kampanje protiv njega stoji jedan tajkun kome nije dozvolio da upravlja Srbijom. Vučić je podsetio da se protiv njega vodi hajka već godinama unazad, a da su protesti protiv eksploatacije litijuma… »
Analitičari o ponudi predsednika Vučića za referendum o njegovom opozivu: Debata o litijumu bi trebalo da se vodi u…

Analitičari o ponudi predsednika Vučića za referendum o njegovom opozivu: Debata o litijumu bi trebalo da se vodi u…

Kurir 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić javno je izneo ponudu onima koji ga kritkuju - referendum za njegov opoziv. "Nemojte da mislite da ću držati vlast po svaku cenu, imate moju ponudu, da ne biste razvlačili narod. Podnesite zahtev za opoziv, vas 80… »
Referendum za opoziv predsednika: Može li doći do raspisivanja referenduma za Aleksandra Vučića?

Referendum za opoziv predsednika: Može li doći do raspisivanja referenduma za Aleksandra Vučića?

Kurir 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić javno je izneo ponudu onima koji ga kritkuju - referendum za njegov opoziv. "Nemojte da mislite da ću držati vlast po svaku cenu, imate moju ponudu, da ne biste razvlačili narod. Podnesite zahtev za opoziv, vas 80… »
Panika u Predsedništvu zbog protesta protiv litijuma: Vučić nudi referendum o svom opozivu, ali ima jedan malecki problem…

Panika u Predsedništvu zbog protesta protiv litijuma: Vučić nudi referendum o svom opozivu, ali ima jedan malecki problem…

Nova 02.08.2024
: Iz zelenila vile Mir, koje je valjda trebalo da pošalje poruku da se zalaže za očuvanje životne sredine, predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti u četvrtak popodne i najavio referendum. Ali ne onaj o iskopavanju litijuma, već o… »
Opozicija o predloženom referendumu za opoziv predsednika: “Pokušaj skretanja pažnje sa protesta zbog litijuma “

Opozicija o predloženom referendumu za opoziv predsednika: “Pokušaj skretanja pažnje sa protesta zbog litijuma “

Insajder 02.08.2024
Opozicija je saglasna u oceni da je poziv predsednika Srbije da traže raspisivanje referenduma za njegov opoziv pokušaj skretanja pažnje sa projekta “Jadar” i pobune građana koji već danima na protestima širom Srbije poručuju da su protiv… »
„Nova drama u režiji Vučića“: Kako su regionalni mediji izvestili o obraćanju predsednika Srbije iz Vile Mir?

„Nova drama u režiji Vučića“: Kako su regionalni mediji izvestili o obraćanju predsednika Srbije iz Vile Mir?

Danas 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo se sinoć obratio javnost, ovog puta iz Vile Mir, tačnije iz dvorišta. Sat vremena je pričao o iskopavanju litijuma, opoziciji, a čak je i najavio mogućnost raspisivanja referenduma o opozivu predsednika… »
Vučić oštro poručio opoziciji: "Dajte potpise i raspisaćemo referendum o opozivu predsednika"

Vučić oštro poručio opoziciji: "Dajte potpise i raspisaćemo referendum o opozivu predsednika"

B92 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče se obratio opoziciji i naveo najbitnije činjenice. "Za svih ovih 12 godina za mene je Srbija bila sve. Živeo sam svaku njenu muku, prolazio sve. Srbija je rasla i napredovala brže nego svi drugi u našem… »
Tepić: Vučiću po istraživanjima propada referendum o litijumu, pa je založio sebe

Tepić: Vučiću po istraživanjima propada referendum o litijumu, pa je založio sebe

NIN 02.08.2024
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ocenila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudom o raspisivanju referenduma o svom opozivu do kraja godine "založio sebe jer mu po istraživanjima propada referendum o rudniku… »
Vučić opoziciji: Ako skupite potpise idemo na referendum o opozivu predsednika do kraja godine

Vučić opoziciji: Ako skupite potpise idemo na referendum o opozivu predsednika do kraja godine

Danas 02.08.2024
Aleksandar Vučić najavio je mogućnost raspisivanja referenduma o opozivu predsednika republike do kraja ove godine. – Podnesite zahtev vas 80, 75, 70 obezbediću vam ja ostatak potpisa, raspisaćemo referendum opoziva predsednika. Ne radite vi to… »
Grbović (PSG): Referendum o opozivu koji Vučić pominje – ne postoji

Grbović (PSG): Referendum o opozivu koji Vučić pominje – ne postoji

Danas 02.08.2024
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović izjavio je večeras da referendum o opozivu, koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponudio opoziciji – ne postoji. Grbović je na društvenoj mreži Iks (X) naveo da Vučić traži 75… »

Vesti dana »