Povezane vesti
U Parizu trljaju ruke – prosečna cena sobe 389 evra
Sportski žurnal 02.08.2024
Posećenost veća 20 odsto u odnosu na prošlu godinu. Olimpijske igre (OI) u Parizu su ohrabrujuće počele sa povećanjem posećenosti turista od 20 odsto u odnosu na prethodnu godinu u periodu od 24. do 27. jula na širem području glavnog grada Francuske… »
Agencija: Izuzetno ohrabrujuć dolazak turista u Pariz povodom Olimpijskih igara
Danas 02.08.2024
Olimpijske igre (OI) u Parizu su ohrabrujuće počele sa povećanjem posećenosti turista od 20 odsto u odnosu na prethodnu godinu u periodu od 24. do 27. jula na širem području glavnog grada Francuske, saopštila je danas agencija „Choose Paris region“… »
Agencija: Izuzetno ohrabrujuć dolazak turista u Pariz povodom OI
Radio sto plus 02.08.2024
“Sportski nastupi i broj turista su izuzetno ohrabrujući, što svedoči o uspehu događaja”, saopštila je danas predsednica te agencije Aleksandra Diblanš (Alexandra Dublanche). Agencija je navela da je u poređenju sa prošlom godinom registrovano… »
Vesti dana »
Dan nauke u Srbiji: Od Tesline vizije do novih generacija istraživača koje menjaju svet
RTV pre 1 satjoš 2 povezane
Tanjga optimista i pored poraza: „Možemo i mi da pobedimo u Budimpešti, kao što su oni ovde“
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Orbanove pristalice protestovale u Budimpešti protiv smene predsednika Tamaša Suljoka
Danas pre 6 satijoš 1 povezana





