Povezane vesti
Srbija pod prismotrom: Tajno snimanje mimo zakona
Vreme 02.08.2024
Video nadzor se u Srbiji često koristi mimo zakona. Kineske Hikvision kamere snimaju građane bez adekvatne procene rizika i plana bezbednosti. Video nadzor u Srbiji se često koristi u suprotnosti sa zakonima o bezbednosti i zaštiti podataka, kažu… »
Kamere na svakom ćošku i ugrožavanje privatnosti: Kako se reguliše video nadzor u Srbiji?
Radio 021 02.08.2024
Upotreba video nadzora u Srbiji izmakla je kontroli i često se krše zakoni o bezbednosti i zaštiti podataka, navode stručnjaci. Od kupovine kamera za prepoznavanje lica za škole do stanara koji mogu uživo da posmatraju ulaz u svoju zgradu na TV-u… »
BIRN: Video nadzor u Srbiji – sveprisutne kamere i ugrožavanje privatnosti
N1 Info 02.08.2024
Podeli : Video nadzor u Srbiji se često koristi u suprotnosti sa zakonima o bezbednosti i zaštiti podataka, kažu stručnjaci. Na uglu Zmaja od Noćaja i Cara Uroša, u blizini Kalemegdana, stoji nova zgrada, a na njoj nekoliko kamera sa oznakama kineske… »
Vesti dana »
Šef Evropskog saveta: Rusiji se ne sme dozvoliti uspeh za pregovaračkim stolom o Ukrajini
Vesti online pre 11 minutajoš 27 povezanih
Udruženja poljoprivrednika nastavila blokade puteva na više lokacija, ne odustaju od zahteva
RTV pre 51 minutajoš 51 povezana
Srbija bira predstavnika za Evroviziju 2026: Sve je spremno za prvo polufinalno veče, Mirna Radulović stigla sa suprugom
Kurir pre 5 minutajoš 22 povezane





