Povezane vesti

Najjača fotka ikada: Ovaj nestrpljivi tata se dosetio kako da obiđe voljenu pa poručio: "Ponosan sam na nju"

Najjača fotka ikada: Ovaj nestrpljivi tata se dosetio kako da obiđe voljenu pa poručio: "Ponosan sam na nju"

Telegraf 02.08.2024
"Ja kao otac, a pre svega kao muž jedne kraljice želeo sam da budem prisutan bar na 5 minuta, da joj dam podršku i da joj kažem da sam ponosan na nju i da je volim gledajući je u oči, a ne preko telefona" "KBC Dragiša Mišović, nestrpljivi tata"… »
Muškarac na dizalici gleda kroz prozor: Hit scena ispred porodilišta na Dedinju, Beograđani u neverici gledali šta radi…

Muškarac na dizalici gleda kroz prozor: Hit scena ispred porodilišta na Dedinju, Beograđani u neverici gledali šta radi…

Blic 02.08.2024
Novopečeni tata koji je postao viralan na društvenim mrežama zbog načina na koji je posetio suprugu u porodilištu, oglasio se i dao objašnjenje šta ga je navelo na taj čin. Pozdrav drugari, ja sam tata sa ove slike koju je neko okačio na vašoj… »
Čovek na dizalici gviri u porodilište Šok scena ispred bolnice, oglasio se akter: Nema tih para za ovih 5 minuta sreće…

Čovek na dizalici gviri u porodilište Šok scena ispred bolnice, oglasio se akter: Nema tih para za ovih 5 minuta sreće…

Kurir 02.08.2024
Jedan nestrepljivi tata iz Beograda uz pomoć dizalice došao je do prozora sobe porodilišta KBC "Dragiša Mišović" kako bi na kratko video svoju suprugu i svog novorođenog sina! Ova nesvakidašnja scena oduševila je mnoge prolaznike koji su… »
"Ovo je osmeh koji želim svakom čoveku da doživi": Novopečeni tata se dizalicom popeo do porodilišta

"Ovo je osmeh koji želim svakom čoveku da doživi": Novopečeni tata se dizalicom popeo do porodilišta

NIN 02.08.2024
Na društvenim mrežama se pojavila slika ispred porodilišta "Dr Dragiša Mišović" koja je oduševila mnoge korisnike. Naime, na Instagram stranici "Moj Beograd" objavljena je slika novopečenog tate koji se dizalicom popeo do sobe u kojoj se nalaze… »
"Nestrpljivi tata": Emotivna scena ispred KBC "Dragiša Mišović": Rešio da poseti suprugu i bebu, a način na koji je to…

"Nestrpljivi tata": Emotivna scena ispred KBC "Dragiša Mišović": Rešio da poseti suprugu i bebu, a način na koji je to…

Blic 01.08.2024
Nesvakidašnja scena dogodila se ispred KBC Dragiša Mišović, kada je muškarac rešio da poseti suprugu nakon porođaja, i po prvi put vidi svoje dete. Način na koji je to uradio, oduševio je korisnike društvenih mreža. On je uz pomoć dizalice… »

Vesti dana »