Povezane vesti

Zagrmele dragačevske trube: Dejan Petrović otvorio 63. Sabor trubača u Guči: "Današnji dan, na Svetog Iliju, za mene je…

Zagrmele dragačevske trube: Dejan Petrović otvorio 63. Sabor trubača u Guči: "Današnji dan, na Svetog Iliju, za mene je…

Blic 02.08.2024
Dragačevska varošica od danas, pa do nedelje definitivno će biti najveselije mesto u regionu. Intoniranjem himne i podizanjem saborske zastave počeo je 63. Sabor trubača u Guči. Ljubitelji zvuka limenih instrumenta već su stigli u prestonicu trube… »
Gučom odjekuju trube, otvoren 63. Sabor trubača

Gučom odjekuju trube, otvoren 63. Sabor trubača

RTS 02.08.2024
U Guči je podizanjem zastave otvoren 63. Dragačevski Sabor trubača. Veselo je u Guči, a atmosfera prava saborska. Od ranog jutra gradom se čuju trube, a gosti uživaju u muzici i domaćim specijalitetima. Sabor trubača svečano je otvoren u 11… »
Guča još jednom ispisuje istoriju: Na prepunom trgu dejan Petrović otvorio 63. Dragačevski sabor trubača

Guča još jednom ispisuje istoriju: Na prepunom trgu dejan Petrović otvorio 63. Dragačevski sabor trubača

Blic 02.08.2024
Uz zvuke trube i prangija, podizanjem saborske zastave i intoniranjem saborske himne “Sa Ovčara i Kablara” zvanično je otvoren 63. Dragačevski sabor trubača. Dejan Petrović, domaćin ovogodišnjeg Sabora, poželeo je dobrodošlicu mnogobrojnim… »
Počeo 63. Sabor trubača – Guča očekuje 400.000 posetilaca

Počeo 63. Sabor trubača – Guča očekuje 400.000 posetilaca

Nova 02.08.2024
: Podizanjem saborske zastave, uz zvuke prangija i intoniranjem himne 'Sa Ovčara i Kablara' u Guči je danas počeo 63. Sabor trubača. Ovom događaju su prisustvovali zdravičari, učesnici festivala trube, ali i brojni posetioci. Domaćin, majstor… »
Zaspao za volanom i probudio se u provaliji! Dejan Petrović preživeo jezivu nesreću: Spasao me sveti ilija! Stravična…

Zaspao za volanom i probudio se u provaliji! Dejan Petrović preživeo jezivu nesreću: Spasao me sveti ilija! Stravična…

Kurir 02.08.2024
Trubač Dejan Petrović danas slavi svoj sedmi rođendan! Upravo toliko je prošlo otkako je čuveni trubač doživeo tešku saobraćajnu nesreću. Samo puka sreća sačuvala ga je od smrti. On je zaspao za volanom 2017. godine i survao su autom u… »
Zvanično počeo 63. Dragačevski sabor trubača uz zvuke trube i podizanje zastave

Zvanično počeo 63. Dragačevski sabor trubača uz zvuke trube i podizanje zastave

N1 Info 02.08.2024
Podeli : Ovogodišnji domaćin Sabora je trubač Dejan Petrović. U Guči je uz zvuke trube i podizanjem saborske zastave, počeo 63. Dragačevski sabor trubača na kojem će do 4. avgusta učestvovati oko 350 trubača. Za „Zlatnu trubu“ i druge… »

Vesti dana »