Povezane vesti

Ko je majka Angeline Topić? Bila je vrlo uspešna troskokašica, a 2009. godine je postavila novi državni rekord

Ko je majka Angeline Topić? Bila je vrlo uspešna troskokašica, a 2009. godine je postavila novi državni rekord

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Atletičarka i državna rekorderka u skoku uvis, Angelina Topić, predstavlja Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu. Uprkos povredi noge koju je zadobila na zagrevanju pred sam start takmičenja, danas, 2. avgusta, uspela je da preskoči… »
Topić: Čak i da sam slomila nogu, pokušala bih jer je ovo moj san

Topić: Čak i da sam slomila nogu, pokušala bih jer je ovo moj san

Politika 02.08.2024
PARIZ – Srpska atletičarka Angelina Topić rekla je danas, posle plasmana u finale Olimpijskih igara u skoku uvis da ne bi odustala ni da je slomila nogu jer je ovo njen san. Angelina je zauzela 12. mesto u kvalifikacijama, deleći ga sa Bahti… »
Atletika ih spojila, pa došli problemi: Roditelji Angeline Topić prešli i raj i pakao pa ispisali ljubavnu bajku

Atletika ih spojila, pa došli problemi: Roditelji Angeline Topić prešli i raj i pakao pa ispisali ljubavnu bajku

Mondo 02.08.2024
Dragutin i Biljana Topić, ponosni roditelji i treneri srpskog "čuda od deteta", zavoleli su se pre više od dve decenije, a njihova srećna priča traje. Srbija je svim srcem uz mladu atletičarku Angelinu Topić, koja na Olimpisjkim igrama brani boje… »

Vesti dana »