Povezane vesti

Vučević deci: Hvala što živite na Kosovu i Metohiji, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

Vučević deci: Hvala što živite na Kosovu i Metohiji, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

RTV 02.08.2024
BEOGRAD - Premijer Srbije Miloš Vučević ugostio je danas u Palati Srbija učenike sa Kosova i Metohije i izrazio zahvalnost što ostaju da žive na KiM, jer, kako je istakao, dok god su tamo biće i Srbije na tom prostoru. Prijem je upriličen za decu… »
Premijer Vučević primio decu sa KiM Poklonili mu maketu manastira Visoki Dečani: Imaće posebno mesto u mom kabinetu (foto)

Premijer Vučević primio decu sa KiM Poklonili mu maketu manastira Visoki Dečani: Imaće posebno mesto u mom kabinetu (foto)

Kurir 02.08.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević primio je danas decu sa KiM, iz osnovnih škola iz Leposavića, Sočanice i Leška. "Maketa naše svetinje, manastira Visoki Dečani imaće posebno mesto u mom kabinetu. Baš kao što moji današnji gosti koji su mi je… »
Vučević ugostio decu sa Kosova: Hvala što živite na KiM, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

Vučević ugostio decu sa Kosova: Hvala što živite na KiM, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

Euronews 02.08.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević ugostio je danas u Palati Srbija učenike sa Kosova i Metohije i izrazio zahvalnost što ostaju da žive na KiM, jer, kako je istakao, dok god su tamo biće i Srbije na tom prostoru. Prijem je upriličen za decu iz Osnovne… »
Premijer Vučević srdačnim rečima dočekao decu sa KiM, evo šta će imati posebno mesto u kabinetu: Ulepšali ste mi dan…

Premijer Vučević srdačnim rečima dočekao decu sa KiM, evo šta će imati posebno mesto u kabinetu: Ulepšali ste mi dan…

Dnevnik 02.08.2024
Premijer Miloš Vučević ugostio je danas u Vladi Srbije osnovce iz Leposavića, Sočanice i Leška, a kako je istakao posebno mesto u njegovom kabinetu zauzeće maketa Visokih Dečana. -Maketa naše svetinje, manastira Visoki Dečani imaće posebno… »
Vučević deci: Hvala što živite na KiM, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

Vučević deci: Hvala što živite na KiM, dok je tako biće Srbije na tom prostoru

Telegraf 02.08.2024
Deca su premijeru poklonila maketu manastira Visoki Dečani. Premijer Srbije Miloš Vučević ugostio je danas u Palati Srbija učenike sa Kosova i Metohije i izrazio zahvalnost što ostaju da žive na KiM, jer, kako je istakao, dok god su tamo biće i… »
Đaci sa KiM kod premijera Vučevića

Đaci sa KiM kod premijera Vučevića

RTS 02.08.2024
Premijer Miloš Vučević primio je u Palati Srbija đake osnovnih škola sa Kosova i Metohije zahvalivši im na tome što ostaju na svojim ognjištima. “Dokle god ste vi na Kosovu i Metohiji, dotle ima i Srbije na Kosovu i Metohiji. Bez naroda i bez… »

Vesti dana »