Povezane vesti

Smršala 100 kilograma i postala ozbiljna riba: "Kada je majka preminula, moj spas i uteha je bila hrana"

Smršala 100 kilograma i postala ozbiljna riba: "Kada je majka preminula, moj spas i uteha je bila hrana"

Mondo 02.08.2024
Pevačica Krstinja Todorović je uz pomoć operacije želuca izgubila veliki broj kilograma, a čitav proces kroz koji je prošla i dalje emotivno doživljava. Lepu pevačicu iz Podgorice, Krstinju Todorović javnost je upoznala tokom takmičenja u… »
"Kada mi je majka umrla utehu sam našla u hrani": Naša pevačica smršala 100 kilograma: Danas je niko ne prepoznaje, a zbog…

"Kada mi je majka umrla utehu sam našla u hrani": Naša pevačica smršala 100 kilograma: Danas je niko ne prepoznaje, a zbog…

Blic 02.08.2024
Nekadašnja učesnica "Zvezda Granda", Krstinja Matanović, smršala je uskoro 100 kilograma, a njenu borbu sa viškom kilograma pratila je čitava javnost. Krstinja nije krila koliko joj je bilo teško i sa kakvim se poteškoćama susretala tokom svoje… »
Smršala 100 kilograma i danas je najbolja riba na estradi! Krstinja progovorila o teškom periodu: Kada mi je majka umrla...

Smršala 100 kilograma i danas je najbolja riba na estradi! Krstinja progovorila o teškom periodu: Kada mi je majka umrla...

Kurir 02.08.2024
Nekadašnja učesnica " Zvezda Granda", Krstinja Todorović, smršala je uskoro 100 kilograma, a njenu borbu sa viškom kilograma pratila je čitava javnost. Krstinja nije krila koliko joj je bilo teško i sa kakvim se poteškoćama susretala tokom svoje… »

Vesti dana »