Povezane vesti

Dosta je bilo nagađanja: Aca Lukas se konačno oglasio, progovorio o zdravlju

Dosta je bilo nagađanja: Aca Lukas se konačno oglasio, progovorio o zdravlju

Story 02.08.2024
Aca Lukas je hospitalizovan, a turneja je prekinuta, pročulo se pre nekoliko dana nezvanično, a vrlo brzo usledilo je zvanično saopštenje. „Poštovani, u ime Aleksandra Vuksanovića i u ime Hype produkcije obaveštavam vas da će koncerti Ace Lukasa… »
Aca Lukas se oglasio nakon izlaska iz bolnice: Pevač otkrio da li će nastaviti turneju VIDEO

Aca Lukas se oglasio nakon izlaska iz bolnice: Pevač otkrio da li će nastaviti turneju VIDEO

Nova 02.08.2024
: Pevač Aca Lukas nedavno je otkazao nekoliko nastupa zbog lošeg zdravstvenog stanja. Aca Lukas tada je hospitalizovan zbog visoke temperature i jer je imao povišen CRP, a nakon izlaska iz bolnice se oglasio putem Instagrama. „Dragi moji, evo, hvala… »
"Dragi moji, Hvala na brizi": Aca Lukas se oglasio nakon što je završio u Urgentnom: Pevač otkazao sve nastupe, a sada…

"Dragi moji, Hvala na brizi": Aca Lukas se oglasio nakon što je završio u Urgentnom: Pevač otkazao sve nastupe, a sada…

Blic 02.08.2024
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, nedavno je otkazao nastupe nakon što je zbog lošeg zdravstvenog stanja završio u bolnici. Aca Lukas je imao temperaturu iznad 40 kao i povišen CRP, a sada se oglasio na svom Instagram profilu i… »
Prvo oglašavanje ace lukasa nakon hospitalizacije! Pevač se potpuno osušio i jedva da liči na sebe, evo šta je prvo rekao

Prvo oglašavanje ace lukasa nakon hospitalizacije! Pevač se potpuno osušio i jedva da liči na sebe, evo šta je prvo rekao

Kurir 02.08.2024
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, nedavno je otkazao nastupe nakon što je zbog lošeg zdravstvenog stanja završio u bolnici. Aca Lukas je imao temperaturu iznad 40 kao i povišen CRP, a sada se oglasio na svom Instagram profilu i… »
"Dragi moji..." Aca Lukas se hitno oglasio, evo kako pevač izgleda nakon što je bio hospitalizovan

"Dragi moji..." Aca Lukas se hitno oglasio, evo kako pevač izgleda nakon što je bio hospitalizovan

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, nedavno je završio u Urgentnom centru, zbog zdravstvenih problema. Lukas je imao temperaturu iznad 40, ali i povišen CRP (protein u krvi koji reaguje rastom u slučaju prisutnog… »
Milica Todorović ga skinula sa trona, on nestao iz javnosti! Pevača svi voleli a on se povukao, evo kako izgleda danas (foto)

Milica Todorović ga skinula sa trona, on nestao iz javnosti! Pevača svi voleli a on se povukao, evo kako izgleda danas (foto)

Kurir 02.08.2024
Pevač Aca Ranđelović stekao je popularnost kada se takmičio u drugoj sezoni " Zvezda Granda". Aci je tada pobeda izmakla, a pevačica Milica Todorović osvojila je prvo, dok je on zauzeo drugo mesto. Tokom takmičenja, pevač je imao samo 15 godina, a… »

Vesti dana »