Povezane vesti

„Malo me je sramota“: Željko Joksimović otkrio detalje iz braka sa Jovanom

„Malo me je sramota“: Željko Joksimović otkrio detalje iz braka sa Jovanom

Nova 02.08.2024
: Pevač Željko Joksimović govorio je svojevremeno o braku sa voditeljkom Jovanom Joksimović i otkrio da nije preterano romantičan. Željko Joksimović i njegova supruga, voditeljka Jovana Joksimović, u braku su punih 16 godina. Otkako su zajedno… »
"Malo me je sramota": Željko Joksimović otkrio intimne detalje braka sa Jovanom: Nikada neće zaboraviti jednu stvar koju je…

"Malo me je sramota": Željko Joksimović otkrio intimne detalje braka sa Jovanom: Nikada neće zaboraviti jednu stvar koju je…

Blic 02.08.2024
Pevač Željko Joksimović i voditeljka Jovana Joksimović 16 godina su zajedno i važe za jedan od najskladnijih parova na domaćoj javnoj sceni. Jovana i Željko imaju troje zajedničke dece, sina Kostu i ćerke Anu i Srnu, a svoju ljubav trude se da… »
Nakon punih 16 godina ljubavi Željko Joksimović o braku sa jovanom: "Malo me je sramota, ali ja..."

Nakon punih 16 godina ljubavi Željko Joksimović o braku sa jovanom: "Malo me je sramota, ali ja..."

Kurir 02.08.2024
Od kada su zajedno vodili „Evrosong” 2008. u Beogradskoj areni, njihova imena uvek idu zajedno. Jovana i Željko Joksimović već punih 16 godina odličan su tandem i jedan od najskladnijih parova na estradnom nebu. Davne 2008. godine i jedno i drugo… »

Vesti dana »