Povezane vesti

Nijeto za SK: Iskoristićemo Dukatijevo iskustvo (VIDEO)

Nijeto za SK: Iskoristićemo Dukatijevo iskustvo (VIDEO)

Sport klub 02.08.2024
U petak je objavljeno da će VR 46 postati fabrički tim Dukatija, a tim povodom razgovarali smo sa jednim od glavnih ljudi u timu Pablom Nijetom. „Srećni smo što ćemo postati fabrički tim Dukatija, msilim da možemo postići velike stvari. Možemo… »
SK u poseti izložbi motocikala na Silverstonu (VIDEO)

SK u poseti izložbi motocikala na Silverstonu (VIDEO)

Sport klub 02.08.2024
Naša Jelena Trajković nalazi se na Silverstonu gde se ovog vikenda vozi trka Moto GP šampionata. Moto GP inače slavi 75 godina postojanja, pa je tim povodom priređena izložba motocikala kroz istoriju ovog sporta. Naravno, naša koleginica je… »
SK na Silverstonu: Jelena i Darin o slobodnim treninzima

SK na Silverstonu: Jelena i Darin o slobodnim treninzima

Sport klub 02.08.2024
Iza nas je prvi dan akcije na Silverstonu, a naši novinari Jelena Trajković i Darin Janković prokomentarisali su prve slobodne treninge. Najbrži je bio Horhe Martin, ispred Aleša Espargara i najvećeg konkurenta za titulu Peka Banjaje. Inače, Aleksa… »
Martin za SK: Sumnjao sam u sebe posle Sahsenringa

Martin za SK: Sumnjao sam u sebe posle Sahsenringa

Sport klub 02.08.2024
Nastavlja se borba za šampionsku trku u Moto GP, a Horhe Martin najavio je dobar vikend osvajanjem prvog mesta na slobodnim treninzima na Silverstonu. Španac je bio najbrži, ispred Aleša Espargara i konkurenta u borbi za titulu Frančeska Banjaje… »
Aleš za SK: Začiniću borbu sa Dukatijima za pobedu

Aleš za SK: Začiniću borbu sa Dukatijima za pobedu

Sport klub 02.08.2024
Aleš Espargaro broji "sitno" u svojoj Moto GP karijeri i nada se da će do kraja sezone biti konkurent u borbi za visok plasman. U petak je zauzeo drugo mesto na slobodnim treninzima iza vodećeg Horhea Martina. Espargaro veruje da će moći da se bori… »
Markes za SK: Od prvog kruga sam se osećao čudno

Markes za SK: Od prvog kruga sam se osećao čudno

Sport klub 02.08.2024
Mark Markes je zauzeo tek deseto mesto na slobodnim treninzima na Silverstonu. Bivši svetski šampion je potom izneo utiske za Sport Klub i rekao da je imao čudan osećaj od samog starta. Prvo mesto zauzeo je Horhe Martin, ispred Aleša Espargara i… »

Vesti dana »