Povezane vesti

Dodik čestitao Đokoviću plasman u finale: Za nas si ti pobednik

Dodik čestitao Đokoviću plasman u finale: Za nas si ti pobednik

Politika 02.08.2024
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću plasman u finale turnira na Olimpijskim igrama u Parizu. "Veličanstvenom pobedom, uprkos povredi, obradovao si celi srpski narod i još… »
Evo zašto je za Đokovića finale Olimpijskih igara istorijsko

Evo zašto je za Đokovića finale Olimpijskih igara istorijsko

Telegraf 02.08.2024
Svi se nadamo da će uzeti zlato. Pobedom protiv Lorenca Musetija sa 2:0 u setovima (6.4, 6:2), najbolji svetski teniser ikada Novak Đoković obezbedio je sebi prvo finale Olimpijskih igara u karijeri! Tamo će igrati protiv Karlosa Alkaraza u nedelju i… »
Đoković: Idem po zlato

Đoković: Idem po zlato

Radio 021 02.08.2024
Novak Đoković je večeras, posle plasmana u finale Olimpijskih igara u Parizu, izjavio da ne želi da se zaustavi na tome i da u finalu ide na zlato. "Teško je sad sabrati sve emocije. Moje prvo finale na Olimpijskim igrama. Neću da stanem na ovome, u… »
Đoković u finalu Olimpijskih igara

Đoković u finalu Olimpijskih igara

Slobodna Evropa 02.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković izborio je plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu, nakon što je posle dva seta pobedio Italijana Lorenca Muzetija 6:4, 6:2. On je do pobede nad 16. igračem sveta stigao posle sat i 50 minuta, prenosi agencija Beta… »
Đoković u finalu Olimpijskih igara

Đoković u finalu Olimpijskih igara

Radio sto plus 02.08.2024
On je do pobede nad 16. igračem sveta stigao posle sat i 50 minuta. Oba tenisera su posle velike borbe uspela da zadrže svoj servis do 10. gema, kada je Đoković na servis Italijana, pri rezultatu 0:40, vezao pet poena, oduzeo servis protivniku i… »
Đoković i Alcaraz u finalu Olimpijskih igara

Đoković i Alcaraz u finalu Olimpijskih igara

Al Jazeera 02.08.2024
Novak Đoković je slavio u duelu protiv Italijana Lorenza Musettija (6:4, 6:2), dok je Carlos Alcaraz bio bolji od Kanađanina Felixa Auger-Aliassimea (6:1, 6:1). Novak Đoković i Carlos Alcaraz u nedjelju će opet igrati finale jednog teniskog turnira… »
"Hvala za veličanstven uspeh": Vučić čestitao Đokoviću plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu

"Hvala za veličanstven uspeh": Vučić čestitao Đokoviću plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu

Euronews 02.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu. "Hvala za veličanstven uspeh i još jednu medalju za Srbiju. Hvala vam na svemu što ste učinili za našu… »
Đoković: Idem po zlato

Đoković: Idem po zlato

Radio sto plus 02.08.2024
“Teško je sad sabrati sve emocije. Moje prvo finale na Olimpijskim igrama. Neću da stanem na ovome u finalu idem na zlato. Ali prvo da proslavim kako dolikuje. Obezbedio sam medalju za Srbiju”, rekao je Đoković posle meča. On je plasman u finala… »
"Obojica ćemo biti srećni zbog ove stvari": Novak govorio o Alkarazu odmah posle plasmana u finale OI

"Obojica ćemo biti srećni zbog ove stvari": Novak govorio o Alkarazu odmah posle plasmana u finale OI

Telegraf 02.08.2024
Biće to veliki spektakl. Uspeo je! Konačno! Prvi put u karijeri, na svojim petom Olimpijskim igrama, Novak Đoković je ušao u finale pomenutog takmičenja i došao u situaciju da se bori za zlato! Nole je u polufinalu pobedio Lorenca Musetija… »
Novak pobesneo na sudiju! Đoković potpuno izbačen iz takta: Šta sam rekao?

Novak pobesneo na sudiju! Đoković potpuno izbačen iz takta: Šta sam rekao?

Kurir 02.08.2024
U toku je drugi set polufinalnog meča Olimpijskih igara između Novaka Đokovića i Lorenca Muzetija. Gledamo jako neizvestan meč, a Đoković je u jednom momentu pobesneo na sudiju. Novak je prišao sudiji i ušao u raspravu sa njim, to ga je potpuno… »
"Reci mi šta sam vulgarno rekao, reci mi?": Novak pobesneo na sudiju, odmah mu prišao!

"Reci mi šta sam vulgarno rekao, reci mi?": Novak pobesneo na sudiju, odmah mu prišao!

Mondo 02.08.2024
Pogledajte besnu reakciju Novaka Đokovića u polufinalu Olimpijskih igara. Srpski teniser Novak Đoković dobio je prvi set protiv Lorenca Musetija u polufinalu Olimpijskih igara, ali je u drugom veoma vidno nervozan. Đokovića nervira stanje terena… »
Đoković se okrenuo prema svom boksu i sarkastično se nasmejao posle poena Musetija: "Šta sad, šta sad?"

Đoković se okrenuo prema svom boksu i sarkastično se nasmejao posle poena Musetija: "Šta sad, šta sad?"

Telegraf 02.08.2024
Stvarno je Italijan sve pogađao tačno na liniju... Srpski teniser, Novak Đoković vodi žestoku borbu sa Lorencom Musetijem u polufinalu Olimpijskih igara, a Italijan na momente stvarno ima i previše sreće. U nekoliko poena on je bukvalno pogađao… »
Španski sudija opomenuo Đokovića i pokušao da ga poremeti na ključnom poenu: Novak ušao u žestoku raspravu

Španski sudija opomenuo Đokovića i pokušao da ga poremeti na ključnom poenu: Novak ušao u žestoku raspravu

Telegraf 02.08.2024
Kampistol je navodno čuo da je Novak nešto prokomentarisao što nije po pravilima. Velika drama odvija se u drugom setu meča između Novaka Đokovića i Lorenca Musetija u polufinalu Olimpijskih igara. Videli smo čak tri brejka u tri gema, a prednost… »
Đoković se besno okrenuo ka boksu na pauzi između gemova, čuo ga je ceo Pariz: "Recite mi!"

Đoković se besno okrenuo ka boksu na pauzi između gemova, čuo ga je ceo Pariz: "Recite mi!"

Telegraf 02.08.2024
Nije bio zadovoljan nečim Nole. Srpski teniser, Novak Đoković igra vrlo emotivan meč polufinala Olimpijskih igara protiv Lorenca Musetija, a početak drugog seta bio je posebno dramatičan zbog mnogobrojnih viđenih brejkova. Nakon što je izgubio… »

Vesti dana »