Povezane vesti

Konačno isplivali svi detalji drame u kojoj je učestvovao reper Sajfer: Čobane, ne možeš tako sa mojom ženom...

Konačno isplivali svi detalji drame u kojoj je učestvovao reper Sajfer: Čobane, ne možeš tako sa mojom ženom...

Kurir 02.08.2024
Bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer nedavno se našao u centru skandala kada je bio priveden i zadržan u policiji nekoliko sati. Sajfer je1. avgusta, nastupao u jednom klubu u Budvi, a pre toga je za domaće medije otkrio… »
Veliki intervju Sajfera nakon hapšenja: "Makar da me vode na Goli otok, niko mojoj ženi ne sme ništa da kaže"

Veliki intervju Sajfera nakon hapšenja: "Makar da me vode na Goli otok, niko mojoj ženi ne sme ništa da kaže"

Telegraf 02.08.2024
Preporučujemo. Bosanskohercegovački reper Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, nedavno se našao u centru skandala kada je bio priveden i zadržan u policiji nekoliko sati. On je sinoć, 1. avgusta, nastupao u jednom klubu u Budvi, a pre toga je za… »
"Ne možeš tako, čobane, da pričaš sa mojom ženom" Reper Sajfer za Kurir otkrio detalje svađe s policajcem pa završio…

"Ne možeš tako, čobane, da pričaš sa mojom ženom" Reper Sajfer za Kurir otkrio detalje svađe s policajcem pa završio…

Kurir 02.08.2024
Bosanskohercegovački reper Sajfer uhapšen je i zadržan u policiji u sredu, 31. jula, zbog čega je morao da otkaže i nastup, a sada muzičar otkriva pozadinu cele situacije i šta je bio problem. "Ja sam stao u odbranu supruge. Bila je obična… »

Vesti dana »