Povezane vesti

2 Garniture ljudi umrlo, leševi u kesama, a od šake ništa: Dača o stravičnom udesu i jezivim posledicama "Sa Natom se sve…

2 Garniture ljudi umrlo, leševi u kesama, a od šake ništa: Dača o stravičnom udesu i jezivim posledicama "Sa Natom se sve…

Kurir 03.08.2024
Bivši vaterpolista, Danilo Ikodinović, pre 15 godina doživeo je tešku saobraćajnu nezgodu nakon koje je jedva ostao živ. Lekari su se mesecima borili za njegov život, a posledice su bile trajne. Dača je u emotivnoj ispovesti za domaće medije… »
„Preuzeo sam sad ulogu ‘žene sportiste’, ništa mi nije teško, sve radim po kući“: Kako se Dači Ikodinoviću život…

„Preuzeo sam sad ulogu ‘žene sportiste’, ništa mi nije teško, sve radim po kući“: Kako se Dači Ikodinoviću život…

Nova 03.08.2024
: Bivši vaterpolista Danilo Ikodinović i odbojkašica Maja Ognjenović ljubav su započeli pre tačno 12 godina. Danilo Ikodinović je nakon stravične saobraćajne nesreće koja se dogodila pre 15 godina jedva ostao živ. U tom trenutku u braku je bio… »
"Umrli leže u kesama, rajsferšlusi ovoliki...": Dača Ikodinović o saobraćajki i buđenju na intenzivnoj nezi

"Umrli leže u kesama, rajsferšlusi ovoliki...": Dača Ikodinović o saobraćajki i buđenju na intenzivnoj nezi

Mondo 03.08.2024
Danilo Dača Ikodinović o saobraćajnoj nesreći u kojoj je zamalo izgubio život. Bivši vaterpolista, Danilo Ikodinović, pre 15 godina doživeo je tešku saobraćajnu nezgodu nakon koje je jedva ostao živ. Lekari su se mesecima borili za njegov… »

Vesti dana »