Povezane vesti

Nemanja Majdov opet zagrmeo na sudije: "Dajem život za ovo, a oni mi ne daju da uzmem medalju"

Nemanja Majdov opet zagrmeo na sudije: "Dajem život za ovo, a oni mi ne daju da uzmem medalju"

Telegraf 03.08.2024
Nije zadovoljan srpski džudisti. Srpski džudisti nisu uspeli da se domognu plasmana u borbu za bronzu na Olimpijskim igrama, pošto su u borbi repasaža poraženi od Brazila sa 4:1. Na taj način ostali su bez borbe za bronzu. Naši džudisti su… »
„Imam dvoje dece koje ne gledam devet sati dnevno da bih bio na Igrama“: Majdov otvorio dušu o sukobu sa sudijama posle…

„Imam dvoje dece koje ne gledam devet sati dnevno da bih bio na Igrama“: Majdov otvorio dušu o sukobu sa sudijama posle…

Nova 03.08.2024
: Nemanja Majdov je još jednom bio loš nakon eliminacije Srbije sa Olimpijskim igara u ekipnom miksu posle poraza od Brazila sa 4:1. Majdov je u prvoj pobedi protiv Holandije upisao pobedu na Olimpijskim igrama 2024, a zatim je poražen u mečevima sa… »
"Oštećeni smo ovde" Srpski džudista zagrmeo kao nikada pre: Njegove reči posle poraza od Japanca odzvanjaju Parizom!

"Oštećeni smo ovde" Srpski džudista zagrmeo kao nikada pre: Njegove reči posle poraza od Japanca odzvanjaju Parizom!

Kurir 03.08.2024
Srpski džudo miks tim poražen je od Japana u četvrtfinalu Olimpijskih igara, a Strahinja Bunčić, koji je poražen od Hifumi Abea izneo je svoje utiske posle ovog duela. - Oni su apsolutni favoriti i očekujemo da će biti olimpijski šampioni. Ali… »
"Oni to rade namerno, ali nisu vredni mojih suza" Majdov ponovo bljuje vatru na sudije: Slomio sam prst, a nisu mi dali…

"Oni to rade namerno, ali nisu vredni mojih suza" Majdov ponovo bljuje vatru na sudije: Slomio sam prst, a nisu mi dali…

Kurir 03.08.2024
Srpski džudisti nisu uspeli da stignu do medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Poražen je naš miks tim od Brazila u repasažu, a Nemanja Majdov je još jednom izgubio odlukom sudija. Po završetku ovog meča Majdov je još jednom osuo žestoku… »
Bunčić grmi: "Oštećeni smo"

Bunčić grmi: "Oštećeni smo"

B92 03.08.2024
Srpski džudista Strahinja Bunčić veruje da naš tim u miksu može do bronze na Igrama u Parizu, ali i dodaje da smo bili oštećeni u duelu sa Japanom. Srbija je prvo pobedila Holandiju, da bi onda izgubila u četvrtfinalu od Japana. "Oni su apsolutni… »
"Oštećeni smo jer se nas troje bori u drugim kategorijama": Srpski džudista objasnio poraz od Japana

"Oštećeni smo jer se nas troje bori u drugim kategorijama": Srpski džudista objasnio poraz od Japana

Telegraf 03.08.2024
Sada će naši takmičari borbu za bronzu tražiti kroz repasaž. Srpska džudo reprezentacija poražena je u četvrtfinalu Olimpijskih igara od selekcije Japana sa 4:1. Sada će naši takmičari borbu za bronzu tražiti kroz repasaž, gde čekaju rivala… »

Vesti dana »