Povezane vesti

Novinari žestoki! Milica je zakasnila na zlatnu kočiju, Tea sve vreme peva jednu pesmu, a Barbara da promeni šminku...

Novinari žestoki! Milica je zakasnila na zlatnu kočiju, Tea sve vreme peva jednu pesmu, a Barbara da promeni šminku...

Kurir 03.08.2024
Poslednja tema u emisiji "Stars specijal" koja se svake subote emituje na Kurir televiziji od 16.10 časova je bila fenomen Aleksandre Prijović. Voditeljka Milica Stanimirović je ocenila da su, pored nje, zvezde i Tea Tairović, Barbara Bobak, Milica… »
Poznati glumac mi se udvarao! Milica opasnica otkrila tajnu: Rekao je da imam lepu haljinu, pozvao me na predstavu... A onda…

Poznati glumac mi se udvarao! Milica opasnica otkrila tajnu: Rekao je da imam lepu haljinu, pozvao me na predstavu... A onda…

Kurir 03.08.2024
Milica Stanimirović, poznatija kao Milica Opasnica otkrila je u emisiji " Stars specijal" da je odbila poznatog glumca koji joj se udvarao. Voditeljka, koja sa kolegama Goranom Jovanovićem,Ivanom Kleutom i Olivijom Jontić, svake subote od 16.10h na… »
Goran, Milica opasnica, Kleut i Olivija progovorili o glumcima i njihovim mlađim devojkama: Ovako im nikada niko nije rekao

Goran, Milica opasnica, Kleut i Olivija progovorili o glumcima i njihovim mlađim devojkama: Ovako im nikada niko nije rekao

Kurir 03.08.2024
"Stars specijal", emisija koja se svake subote emituje na Kurir televiziji od šesnaest časova i deset minuta, a čiji su domaćini Goran Jovanović, Milica Stanimirović, Ivan Kleut i Olivija Jontić, izazvala je veliku pažnju i podigla ogromnu… »
Goran Jovanović o olimpijskim igrama za poznate! Predlažem posebnu disciplinu: Nataša Bekvalac - razvod na duge staze s…

Goran Jovanović o olimpijskim igrama za poznate! Predlažem posebnu disciplinu: Nataša Bekvalac - razvod na duge staze s…

Kurir 03.08.2024
Nakon prve emisije "Stars specijal" koja je prošle subote uzburkala javnost i izmestila javne ličnosti iz zone komfora, u drugoj emisiji novinari su nastavili još eksplicitnije. Goran Jovanović, Ivan Kleut, Olivija Jontić i Milica Stanimirović, bez… »
Za javne ličnosti nema više mirnog sna - Novi Stars specijal stiže

Za javne ličnosti nema više mirnog sna - Novi Stars specijal stiže

Mondo 03.08.2024
Nakon prve emisije koja je uzburkala javnost i izmestila javne ličnosti iz zone komfora, u drugoj emisiji Stars specijala nastavljamo još eksplicitnije. Goran Jovanović, Ivan Kleut, Olivija Jontić i Milica Stanimirović, bez dlake na jeziku… »
Za javne ličnosti nema više mirnog sna- novi Stars specijal stiže

Za javne ličnosti nema više mirnog sna- novi Stars specijal stiže

Kurir 03.08.2024
Nakon prve emisije koja je uzburkala javnost i izmestila javne ličnosti iz zone komfora, u drugoj emisiji Stars specijala nastavljamo još eksplicitnije. Goran Jovanović, Ivan Kleut, Olivija Jontić i Milica Stanimirović, bez dlake na jeziku… »

Vesti dana »