Povezane vesti

"Moj princ i ja se odlično osećamo" Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja: On je postao... (foto)

"Moj princ i ja se odlično osećamo" Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja: On je postao... (foto)

Kurir 03.08.2024
Pevačica Katarina Živković, 2. avgusta 2024. godine, donela je na svet prvo dete. Dan nakon porođaja, dok odmara u porodilištu, Kaća se oglasila putem Instagrama i zahvalila svima na divnim porukama i čestitkama. Kako kaže, dečak je postao centar… »
"Moj princ i ja se odlično osećamo": Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja: "Ljubav i sreća su…

"Moj princ i ja se odlično osećamo": Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja: "Ljubav i sreća su…

Blic 03.08.2024
Pevačica Katarina Živković juče se porodila i na svet donela sina kojem je dala ime Stefan. Katarina je imala zakazan carski rez, a nakon što su joj se prvi utisci posle porođaja slegli, obratila se javnosti putem svog Instagram naloga. - Hvala svim… »
Katarina Živković se oglasila nakon porođaja i otkrila ime sina!

Katarina Živković se oglasila nakon porođaja i otkrila ime sina!

Svet plus 03.08.2024
Katarina Živković juče se porodila u GAK "Narodni front", gde je carskim rezom na svet donela zdravog dečaka. Popularna pevačica i beba se osećaju dobro, a Kaća se nakon porođaja oglasila i otkrila kako se oseća utrenutku kada je ugledala sina: -… »

Vesti dana »