Povezane vesti

Ristić o dijalogu s novinarima: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija

Ristić o dijalogu s novinarima: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija

N1 Info 03.08.2024
Podeli : Ministar informisanja i telekomunicija Dejan Ristić izjavio je da se na unapređenju medijske kulture mora razgovarati, da je za to većina novinara, ali da "ima i ekstrema kojima to ne odgovara". Naime, Ristić je rekao na TV Prva da je ogromna… »
Ministar informisanja Srbije kaže da 'ekstremima' ne odgovara spuštanje tenzija

Ministar informisanja Srbije kaže da 'ekstremima' ne odgovara spuštanje tenzija

Slobodna Evropa 03.08.2024
Ministar informisanja i telekomunikacija Srbije Dejan Ristić izjavio je 3. avgusta da se na unapređenju medijske kulture mora razgovarati, da je za to većina novinara, ali da "ima i ekstrema kojima to ne odgovara". Naime, Ristić je rekao na TV Prva da… »
Ristić: Ekstremima među novinarima ne odgovara spuštanje tenzija, jer od njih žive vrlo dobro

Ristić: Ekstremima među novinarima ne odgovara spuštanje tenzija, jer od njih žive vrlo dobro

Danas 03.08.2024
Ministar informisanja i telekomunicija Dejan Ristić izjavio je danas da se na unapređenju medijske kuture mora razgovarati, da je za to većina novinara, ali da ima i ekstrema kojima to ne odgovara. On je rekao na TV Prva da je ogromna većina novinara… »
Ristić: Otvoren sam za dijalog sa novinarima, ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija

Ristić: Otvoren sam za dijalog sa novinarima, ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija

Novi magazin 03.08.2024
Ministar informisanja i telekomunicija Dejan Ristić izjavio je danas da se na unapređenju medijske kuture mora razagovarati, da je za to većina novinara, ali da ima i ekstrema kojima to ne odgovara. On je rekao na TV Prva da je ogromna većina novinara… »
Ministar informisanja: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija, otvoren sam za dijalog

Ministar informisanja: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija, otvoren sam za dijalog

Radio 021 03.08.2024
Ministar informisanja i telekomunicija Dejan Ristić izjavio je da se na unapređenju medijske kuture mora razgovarati. On je rekao na TV Prva da je ogromna većina novinara itekako raspoložena za dijalog i da su brojne sastanke prihvatili otvorenog srca… »
Ministar informisanja: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija, otvoren sam za dijalog

Ministar informisanja: Ekstremima ne odgovara spuštanje tenzija, otvoren sam za dijalog

In medija 03.08.2024
Ministar informisanja i telekomunicija Dejan Ristić izjavio je da se na unapređenju medijske kuture mora razgovarati. On je rekao na TV Prva da je ogromna većina novinara itekako raspoložena za dijalog i da su brojne sastanke prihvatili otvorenog srca… »

Vesti dana »