Povezane vesti

Majdov: Imao sam mali izliv emocija na društvenim mrežama, ali iza svake reči stojim itekako

Majdov: Imao sam mali izliv emocija na društvenim mrežama, ali iza svake reči stojim itekako

Sportski žurnal 03.08.2024
"Istorijski rezultat, nisam odustajao ni posle slomljenog prsta" Srpski džudista Nemanja Majdov rekao je danas da je ekipa ostvarila istorijski rezultat plasmanom u repesaž na Olimpijskim igrama, da mu sudije nisu dozvolile da se bori za neku od… »
"Ja dajem život za ovo, a oni..." Nemanja Mjadov grmi posle nove propuštene šanse da se okiti medaljom na Olimpijskim igrama

"Ja dajem život za ovo, a oni..." Nemanja Mjadov grmi posle nove propuštene šanse da se okiti medaljom na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 03.08.2024
Srpski džudista Nemanja Majdov rekao je danas da je ekipa ostvarila istorijski rezultat plasmanom u repesaž na Olimpijskim igrama, da mu sudije nisu dozvolile da se bori za neku od medalja, ali da nije odustajao ni kada je slomio prst. Foto: Profimedia… »
Majdov: Istorijski rezultat, nisam odustajao ni posle slomljenog prsta

Majdov: Istorijski rezultat, nisam odustajao ni posle slomljenog prsta

Radio sto plus 03.08.2024
“Ekipno smo danas bili sedmi, što je istorijski rezultat, pošto smo se kvalifikovali i pobedili Holandiju koja je velesila. Posle toga izgubili smo od Japanaca, bilo je neočekivano da pobedimo, čak smo imali dogovor da se puno ne trošimo, da se… »
Majdov sa slomljenim prstom: "Ne daju mi da uzmem medalju"

Majdov sa slomljenim prstom: "Ne daju mi da uzmem medalju"

B92 03.08.2024
Srpski džudista Nemanja Majdov govorio je nakon eliminacije naše reprezentacije u miksu na Olimpijskim igrama. Majdov je u prvoj borbi protiv Holandije ostvario pobedu, da bi u duelu sa Japanom i Brazilom, u repasažu, izgubio posle tri dobijene kazne… »
Pogledajte kako su Majdova ponovo diskvalifikovale sudije: Srpski džudista u neverici sačekao odluku

Pogledajte kako su Majdova ponovo diskvalifikovale sudije: Srpski džudista u neverici sačekao odluku

Telegraf 03.08.2024
Bio je vidno iznerviran. Srpski džudista, Nemanja Majdov poražen je od Rafaela Maseda, u okviru timskog okršaja u repasažu. Majdov je poražen posle tri šido kazne, što je automatski značilo i da je pobedu odneo Maseda. Srpski džudista je tako… »

Vesti dana »