Povezane vesti

"8 godina sam uzimao kokain, ne kajem se": Pevač nikad iskrenije o porocima, spomenuo i kolege

"8 godina sam uzimao kokain, ne kajem se": Pevač nikad iskrenije o porocima, spomenuo i kolege

Mondo 03.08.2024
Acko Nezirović iskreno o porocima i periodu života kada je konzumirao narkotike. Oduvek se priča o porocima na estradi i tome da li pevači "iza scene" konzumiraju alkohol i narkotike ili ne. Neki od njih su i javno priznali da su i sami koristili… »
"Prestao sam da vučem crte da ne bih otišao u ambis": Folker zbog droge uništio karijeru: "Kolege su se zbog toga…

"Prestao sam da vučem crte da ne bih otišao u ambis": Folker zbog droge uništio karijeru: "Kolege su se zbog toga…

Blic 03.08.2024
Folker Acko Nezirović priznao je da je konzumirao narkotike, a da je uspeo da odustane od poroka kada je shvatio da mu to uništava život. Acko je jednom prilikom ispričao da je konzumirao kokain, kao i alkohol, ali da je u jednom trenutku shvatio da… »
"Osam godina sam uzimao kokain" Šok ispovest folk pevača: Ne kajem se sto sam se drogirao i pio, moje kolege su...

"Osam godina sam uzimao kokain" Šok ispovest folk pevača: Ne kajem se sto sam se drogirao i pio, moje kolege su...

Kurir 03.08.2024
Mnoge estradne ličnosti imali su prilike da budu u blizini nedozvoljenih supstanci, budući da se stalno kreću po klubovima. Neki od njih su i javno priznali da su i sami koristili drogu, a jedan od njih je i folk pevač Acko Nezirović, koji je… »

Vesti dana »