Povezane vesti

Moj princ i ja se odlično osećamo: Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja - "LJubav i sreća su…

Moj princ i ja se odlično osećamo: Katarina Živković se oglasila iz bolnice nakon porođaja - "LJubav i sreća su…

Večernje novosti 03.08.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ juče se porodila i na svet donela sina kojem je dala ime Stefan. Foto: Nikola Glišić By Gliša Katarina je imala zakazan carski rez, a nakon što su joj se prvi utisci posle porođaja slegli, obratila se javnosti putem svog… »
„Moj princ i ja…“: Oglasila se Katarina Živković iz porodilišta (FOTO)

„Moj princ i ja…“: Oglasila se Katarina Živković iz porodilišta (FOTO)

Nova 03.08.2024
: Pevačica Katarina Živković juče je dobila prvo dete, sina. Katarina Živković se dan nakon porođaja oglasila putem Instagrama i zahvalila svima na divnim porukama i čestitkama. Kako kaže, dečak je postao centar njenog sveta. „Hvala svim mojim… »
Oca deteta krije k'o zmija noge, sada se oglasila: Katarina Živković nakon porođaja poslala emotivnu poruku

Oca deteta krije k'o zmija noge, sada se oglasila: Katarina Živković nakon porođaja poslala emotivnu poruku

Mondo 03.08.2024
Katarina Živković se prvi put oglasila nakon porođaja. Pevačica Katarina Živković je tokom jučerašnjeg dana rodila svoje prvo dete. Dobila je sina, kojem nije otkrila ime, dok oca svog deteta nikada nije prikazala javnosti. O njemu je govorila… »
Objava puna ljubavi: Andreana Čekić se obratila Kaći nakon što je postala majka, uputila joj jake reči

Objava puna ljubavi: Andreana Čekić se obratila Kaći nakon što je postala majka, uputila joj jake reči

Telegraf 03.08.2024
Preporučujemo. Pevačica i bivša učesnica "Zvezda Granda", Katarina Živković, ostvarila se u najlepšoj životnoj ulozi. Na svet je juče, 2. avgusta, donela dečaka, a porođaj je protekao u najboljem redu. Katarina se danas oglasila iz… »
"Moj princ i ja..." Prva objava Kaće Živković, oglasila se iz porodilišta: "On je postao centar mog sveta"

"Moj princ i ja..." Prva objava Kaće Živković, oglasila se iz porodilišta: "On je postao centar mog sveta"

Telegraf 03.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Katarina Živković, 2. avgusta 2024. godine, donela je na svet prvo dete. Dan nakon porođaja, dok odmara u porodilištu, Kaća se oglasila putem Instagrama i zahvalila svima na divnim porukama i čestitkama. Kako kaže, dečak… »

Vesti dana »