Povezane vesti

"Prebila bih i ovog silvu da je došao! Pucam od snage" Milica Žabić sve oduševila rečima iz Pariza: Nešto se kod mene…

"Prebila bih i ovog silvu da je došao! Pucam od snage" Milica Žabić sve oduševila rečima iz Pariza: Nešto se kod mene…

Kurir 03.08.2024
Džudo miks tim Srbije nije uspeo da stigne do borbe za bronzu pošto je u repasažu na Olimpijskim igrama poražen od Brazila. Najbolji utisak na ovom takmičenju ostavila je Milica Žabić koja je sa lakoćom stigla do tri pobede. Posle eliminacije… »
"Skačemo na glavu, vrat, ne razmišljamo o posledicama..." Kukolj otvorio dušu posle eliminacije: Izgubio sam na te šugave…

"Skačemo na glavu, vrat, ne razmišljamo o posledicama..." Kukolj otvorio dušu posle eliminacije: Izgubio sam na te šugave…

Kurir 03.08.2024
Džudo miks tim Srbije poražen je od Brazila u repasažu i ostao je bez prilike da se bori za bronzu na Olimpijskim igrama. Posle propuštene šanse za medalju svoje utiske izneo je Aleksandar Kukolj. - Meni je nekako to zvuči iz negativnog konteksta… »
Kukolj otkrio kako ga je Tedi Riner savetovao pred meč sa grdosijom, pa poručio: "Izgubio sam na šugave kazne"

Kukolj otkrio kako ga je Tedi Riner savetovao pred meč sa grdosijom, pa poručio: "Izgubio sam na šugave kazne"

Telegraf 03.08.2024
Imao je dosta toga da kaže. Srpski džudisti završili su i ekipno takmičenje na Olimpijskim igrama u Parizu, s obzirom na to da se u repasažu poraženi od Brazila. Član ekipe bio je i Aleksandar Kukolj, koji je nakon tri kazne, izgubio od brazilske… »

Vesti dana »