Povezane vesti

Teniserka Donna Vekić osvojila olimpijsko srebro

Teniserka Donna Vekić osvojila olimpijsko srebro

Al Jazeera 03.08.2024
Najbolja hrvatska teniserka Donna Vekić osvojila je srebrnu medalju na olimpijskom turniru u Roland-Garrosu, gdje ju je u finalnom dvoboju pojedinačne konkurencije pobijedila Kineskinja Zheng Qinwen. Najbolja hrvatska teniserka Donna Vekić osvojila je… »
Marica Perišić u suzama posle ispadanja sa OI: "Svi su bili po 25kg teži od mene, teško mi je..."

Marica Perišić u suzama posle ispadanja sa OI: "Svi su bili po 25kg teži od mene, teško mi je..."

Telegraf 03.08.2024
Emoticno je doživela ispadanje. Srpska džudo reprezentacija završila je učešće na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon što su na ekipnnom turniru eliminisani od Brazila u repasažu. Svaki deo tima bio je podjednako bitan, a jedan od njih bila je i… »
"Razočarana sam, ali sam svoj cilj ispunila": Dona Vekić preumorna i srećna posle srebra na Olimpijskim igrama

"Razočarana sam, ali sam svoj cilj ispunila": Dona Vekić preumorna i srećna posle srebra na Olimpijskim igrama

Telegraf 03.08.2024
Hrvatska teniserka osvojila je četvrto odličje za svoju zemlju na ovim OI. Hrvatska teniserka, Donna Vekić uspela je da uzme srebrnu medalju na ženskom turniru posle poraza od Ćinven Ženg iz Kine na "Filip Šatrijeu", gde je uspela da osvoji samo… »
Evo koliko je novca zaradila Dona Vekić od Hrvatske za osvojenu srebrnu medalju na Olimpijskim igrama

Evo koliko je novca zaradila Dona Vekić od Hrvatske za osvojenu srebrnu medalju na Olimpijskim igrama

Telegraf 03.08.2024
Nije uspela Donna da stigne do zlata. Hrvatska teniserka, Donna Vekić nije uspela da savlada Ćinven Ženg iz Kine u velikom finalu ženskog turnira na "Filip Šatrijeu", a na kraju je uspela da osvoji samo pet gemova i pripala joj je srebrna medalja -… »
Hrvatska ostala bez zlata u tenisu na OI: Dona Vekić izgubila u finalu Đokovićevih omiljenih teniserki

Hrvatska ostala bez zlata u tenisu na OI: Dona Vekić izgubila u finalu Đokovićevih omiljenih teniserki

Telegraf 03.08.2024
Ćinven Ženg je nova olimpijska šampionka. Kineska teniserka Ćinven Ženg nova je olimpijska šampionka u ženskom singlu u tenisu! Ona je sa 6:2, 6:3 savladala Hrvaticu Donu Vekić i osvojila zlato za svoju zemlju. Ovo je Kini 16. zlatna medalja, a… »
Olimpijski pregled, 8. dan: Džudistkinja Milica Žabić nova srpska heroina

Olimpijski pregled, 8. dan: Džudistkinja Milica Žabić nova srpska heroina

Danas 03.08.2024
Hrvatska teniserka Dona Vekić igra u finalu ženskog olimpijskog turnira u Parizu, a srpski džudo mešoviti tim nije uspeo da ostane u borbi za bronzanu medalju. Džudisti Marica Perišić, Milica Nikolić, Milica Žabić, Nemanja Majdov, Aleksandar… »
Perišić u suzama: "Bolno - svi su imali 25 kila više od mene"

Perišić u suzama: "Bolno - svi su imali 25 kila više od mene"

B92 03.08.2024
Srpska džudistkinja Marica Perišić bila je ponosna na reprezenataciju, koja je poražena je od Brazila u repasažu Olimpijskih igara u Parizu. Srpski džudisti izgubili su rezultatom 4:1 i ostali bez šanse za bronzu, a Marica ističe da danas nije… »
Kukolj: "Izgubio sam na šugave kazne, ovaj bucko s kojim sam se borio..."

Kukolj: "Izgubio sam na šugave kazne, ovaj bucko s kojim sam se borio..."

B92 03.08.2024
Srpski džudista Aleksandar Kukolj obratio se novinarima posle poraza od Brazila u repasažu Olimpijskih igara u Pariz. Srpski džudisti izgubili su od Brazilaca rezultatom 4:1 i ostali bez šanse za bronzu. "Meni je nekako to zvuči iz negativnog… »
Uplakana Marica teško podnela eliminaciju! Svi su imali 25 kila više od mene... Za ovu ekipu ću uvek da ginem!

Uplakana Marica teško podnela eliminaciju! Svi su imali 25 kila više od mene... Za ovu ekipu ću uvek da ginem!

Kurir 03.08.2024
Džudo miks tim Srbije nije uspeo da stigne do medalje na Olimpijskim igrama pošto je u repasažu poražen od Brazila. Jako emotivno ovaj poraz podnela je Marica Perišić koja se borila protiv rivalki iz daleko težih kategorija. - Bolno, iskreno, ceo… »
Kukolj sumirao utiske: Mislim da smo nadmašili očekivanja na Olimpijskim igrama

Kukolj sumirao utiske: Mislim da smo nadmašili očekivanja na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 03.08.2024
Nadali smo se medalji u našem trofejnom sportu, ali smo ostali bez nje… Šteta, velika šteta. Mada, pričaće se mnogo o nekim odlukama sudija. FOTO: Tanjug/AP Džudo miks tim Srbije završio je takmičenje na Olimpijskim igrama u Parizu. Naša ekipa… »

Vesti dana »