Povezane vesti

Haos na liniji 25p! Žene se potukle zbog mesta u autobusu! Skandalozan snimak isplivao na Instagramu "ostavi mi to glupačo!"

Haos na liniji 25p! Žene se potukle zbog mesta u autobusu! Skandalozan snimak isplivao na Instagramu "ostavi mi to glupačo!"

Kurir 03.08.2024
Gužva u gradskom prevozu nije ništa novo, kao ni svađe putnika ko ima više prava da sedne baš na to mesto. Na društvenim mrežama sada je osvanuo još jedan u nizu video-zapisa na kome se može videti kako se putnici svađaju u gradskom prevozu i to… »
(Video) Tuča žena u autobusu, otimale se oko kesa sa namirnicama! Haos u gradskom prevozu u Beogradu

(Video) Tuča žena u autobusu, otimale se oko kesa sa namirnicama! Haos u gradskom prevozu u Beogradu

Mondo 03.08.2024
Danas je izbila svađa i tuča dve žene u beogradskom gradskom prevozu. Prava drama odigrala se danas u gradskom prevozu u Beogradu na liniji 25P kada su se posvađale, a potom i potukle dve žene. Snimak svađe i obračuna pojavio se na društvenim… »
Drama u gradskom prevozu u Beogradu: Žene se tukle zbog sedišta: Otimale se oko kesa punih namirnica, pljuštale pretnje…

Drama u gradskom prevozu u Beogradu: Žene se tukle zbog sedišta: Otimale se oko kesa punih namirnica, pljuštale pretnje…

Blic 03.08.2024
Prava drama odigrala se danas u beogradskom gradskom prevozu kada je došlo do žustre svađe dve žene, nakon čega je usledilo opasno gurkanje, i to sve zbog mesta! Na snimku koji je objavljen na Instagram stranici "moj_beo_grad_" vide se da se jedna… »
"Nisu svesni da život može da bude kratak": Mladić se popeo na krov autobuskog stajališta na Novom Beogradu, a onda je…

"Nisu svesni da život može da bude kratak": Mladić se popeo na krov autobuskog stajališta na Novom Beogradu, a onda je…

Blic 02.08.2024
Na društvenoj mreži Instagram osvanuo je snimak na kojem se vidi jedan mladić, koji se popeo na krov autobuske stanice. Naime, na stranici "serbialive_beograd", pojavio se video napravljen na Novom Beogradu, odnosno u Bulevaru umetnosti, na kojem se… »

Vesti dana »