Povezane vesti

Vučić: Ja sam garant da će projekat Jadar biti bezbedan

Vučić: Ja sam garant da će projekat Jadar biti bezbedan

Politika 03.08.2024
LOZNICA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u Srbiji svaka vrsta modernizacije i suprotstavljanja zatucanosti, uvek bila izdaja i da će on lično biti garant za to da je projekat Jadar bezbedan za životnu sredinu. Tokom… »
Vučić: Biću „đavolji advokat“ da bih zaštitio ljude u dolini Jadra

Vučić: Biću „đavolji advokat“ da bih zaštitio ljude u dolini Jadra

Nova 03.08.2024
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je novinarima u kasarni u Loznici da ga u pogledu kopanja litijuma u dolini Jadra interesuje da se zaštiti zdravlje ljudi i da tek posle toga može dalje da se razgovara. „Imaćemo poseban… »
Vučić u Loznici o litijumu: Zaštita zdravlja ljudi pre svega

Vučić u Loznici o litijumu: Zaštita zdravlja ljudi pre svega

RTS 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je novinarima u kasarni u Loznici "Podnarednik Momčilo Gavrić" da ga u pogledu kopanja litijuma u dolini Jadra interesuje da se zaštiti zdravlje ljudi i da tek posle toga može dalje da se razgovara… »
Vučić: Formiraćemo zdravstveno-medicinski tim koji će se baviti pitanjem litijuma

Vučić: Formiraćemo zdravstveno-medicinski tim koji će se baviti pitanjem litijuma

NIN 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je novinarima u kasarni u Loznici, gde boravi povodom obeležavanja Dana sećanja na žrtve "Oluje", da ga u pogledu iskopavanja litijuma u dolini Jadra interesuje "da se zaštiti zdravlje ljudi i da tek posle… »
Vučić: Ja sam garant da će projekat Jadar biti bezbedan

Vučić: Ja sam garant da će projekat Jadar biti bezbedan

Vesti online 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u Srbiji svaka vrsta modernizacije i suprotstavljanja zatucanosti, uvek bila izdaja i da će on lično biti garant za to da je projekat Jadar bezbedan za životnu sredinu. Tokom obilaska kasarne… »
Vučić: Biću „đavolji advokat“ da bih zaštitio ljude u dolini Jadra

Vučić: Biću „đavolji advokat“ da bih zaštitio ljude u dolini Jadra

Pravda 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je novinarima u kasarni u Loznici da ga u pogledu kopanja litijuma u dolini Jadra interesuje da se zaštiti zdravlje ljudi i da tek posle toga može dalje da se razgovara. „Imaćemo poseban… »
"Imaćemo poseban zdravstveno medicinski tim koji će se baviti svim aspektima" Vučić o litijumu: Cilj zaštita ljudi i…

"Imaćemo poseban zdravstveno medicinski tim koji će se baviti svim aspektima" Vučić o litijumu: Cilj zaštita ljudi i…

Kurir 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas izjavu Zorana Lutovca da se litijum ne sme iskopavati u nedemokratskim društvima, pa istakao da je već ranije govorio da drugi vide problem samo u njemu. - Oni su doveli Rio Tinto. Nisam ja. Oni… »
Vučić: Formiraćemo zdravstveni tim koji će se baviti svim aspektima oko litijuma

Vučić: Formiraćemo zdravstveni tim koji će se baviti svim aspektima oko litijuma

B92 03.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti formiran poseban zdravstveno-medicinski tim koji će se baviti svim mogućim aspektima i posledicama vezano za eksploataciju litijuma. On je dodao da će se sa razgovorima u tom smislu… »

Vesti dana »