Povezane vesti

SK na Silverstonu: Analiza subote i najava nedelje (VIDEO)

SK na Silverstonu: Analiza subote i najava nedelje (VIDEO)

Sport klub 03.08.2024
Iza nas je još jedna sadržajna subota u Moto GP šampionatu. Gledali smo pobedu Enee Bastijaninija na sprintu i dva rekorda staze u Moto 3 i Moto 2 klasi. Naši novinari Jelena Trajković i Darin Janković sa lica mesta ispratili su sva doganja na licu… »
Banjaja za SK: Sve je bilo savršeno i onda… Ali, znam razlog

Banjaja za SK: Sve je bilo savršeno i onda… Ali, znam razlog

Sport klub 03.08.2024
Frančesko Banjaja je izleteo na sprintu na Silverstonu i ostao bez plasmana. U izjavi za SK nakon trke objašnjava šta se desilo. „Sve je bilo fantastično, samo sam se malo mučio na startu. Kada su me pretekla trojica vozača, krenuo sam da se… »
Markes za SK: Šta se desilo? Rizikovao sam

Markes za SK: Šta se desilo? Rizikovao sam

Sport klub 03.08.2024
Mark Markes je, kao i Frančesko Banjaja, izleteo na sprintu na Silverstonu i ostao bez plasmana. U izjavi za SK objašnjava kako je došlo do udesa. „Desilo se to da sam rizikovao. Imao sam sjajan osećaj i bio zadovoljan tokom ta dva kruga, jer su… »
Aleš: Zbog ovoga volim Silverston, a ne Mizano i Austriju!

Aleš: Zbog ovoga volim Silverston, a ne Mizano i Austriju!

Sport klub 03.08.2024
Aleš Espargaro ostvario je još jedan odličan rezultat, zauzevši treće mesto na sprintu na stazi Silverston, nakon čega je izneo utiske za Sport Klub. „Generalno sam zadovoljan trkom, želeo sam nešto više u finišu, da se približim Horheu i… »
Enea za SK: Sa Aprilijama i Horheom i Pekom za pobedu

Enea za SK: Sa Aprilijama i Horheom i Pekom za pobedu

Sport klub 03.08.2024
Enea Bastijanini ostvario je veliki uspeh, stigavši do prve pobede na sprintu u Moto GP. On je trijumfovao na Silverstonu, ispred Horhea Martina i Aleša Espargara, a kada je u pitanju borba za pobedu na trci u nedelju, ovo su njegove prognoze: „Ne… »
Martin za SK: Bastijanini je jednostavno bio bolji

Martin za SK: Bastijanini je jednostavno bio bolji

Sport klub 03.08.2024
Horhe Martin morao je da se zadovolji drugim mesto na sprintu na Silverstonu iza sjajnog Bastijaninija koji je bio najbrži. U izjavi za SK nakon trke, Martin kaže da je vrlo zadovoljan svojim učinkom. „Teška trka, mnogo više nego što sam… »

Vesti dana »