Povezane vesti

Draža si mi udata i nesrećna! - Šokantna prepiska Jovane Pajić otkriva njena osećanja u braku sa Saletom Tropikom!

Draža si mi udata i nesrećna! - Šokantna prepiska Jovane Pajić otkriva njena osećanja u braku sa Saletom Tropikom!

Svet plus 03.08.2024
Pevačica Jovana Pajić nedavno je okončala brak sa Aleksandrom Cvetkovićem, poznatijim kao Sale Tropiko. U javnosti je odjeknula prepiska koja otkriva njena osećanja tokom braka. Pevačica Jovana Pajić nedavno je okončala brak sa pevačem… »
„Draža si mi bila udata i nesrećna“: Jovana Pajić podelila prepisku sa drugom i priznala da joj brak nije prijao FOTO

„Draža si mi bila udata i nesrećna“: Jovana Pajić podelila prepisku sa drugom i priznala da joj brak nije prijao FOTO

Nova 03.08.2024
: Pevačica se nedavno vratila na muzičku scenu, a njena pesma "Ludilo moje" važi za jedan od najvećih letnjih hitova. Jovana Pajić se nakon udaje za Aleksandra Cvetkovića, poznatijeg kao Sale Tropiko, posvetila porodičnom životu, te karijeru… »
"Je**lo te pevanje. Draža si mi udata i nesrećna" Jovana Pajić objavila privatnu prepisku sa prijateljem: Priznala da je u…

"Je**lo te pevanje. Draža si mi udata i nesrećna" Jovana Pajić objavila privatnu prepisku sa prijateljem: Priznala da je u…

Blic 03.08.2024
Pevačica Jovana Pajić bila je 11 godina u braku sa kolegom Aleksandrom Cvetkovićem, a nakon razvoda muzičari su ostali u prijateljskim odnosima. Jovana nikada nije želela da otkriva detalje njihovog odnosa, a sada je iznenadila sve kada je podelila… »

Vesti dana »