Povezane vesti

Marko Podraščanin: Mislim da ostavljamo reprezentaciju u dobrim rukama

Marko Podraščanin: Mislim da ostavljamo reprezentaciju u dobrim rukama

Politika 04.08.2024
PARIZ – Mislim da ostavljamo reprezentaciju u dobrim rukama, s obzirom na to da su momci talentovani i da će igrati u dobrim klubovima i napredovati. Njihovo vreme će svakako doći. Uživao sam igrajući s njima i osećam se ponosno, izjavio je srpski… »
Odbojkašice Italije pobedile Tursku na Olimpijskim igrama u Parizu

Odbojkašice Italije pobedile Tursku na Olimpijskim igrama u Parizu

Politika 04.08.2024
PARIZ – Ženska odbojkaška reprezentacija Italije pobedila je danas selekciju Turske rezultatom 3:0, po setovima 25:14, 25:16, 25:21 u meču poslednjeg, trećeg kola grupe C na Olimpijskim igrama u Parizu. Najefikasnija u selekciji Italije bila je… »
Sin Nade Macanković i Bojana Janića najvatreniji navijač na OI: Ponosno navijao za oca i reprezentaciju Srbije

Sin Nade Macanković i Bojana Janića najvatreniji navijač na OI: Ponosno navijao za oca i reprezentaciju Srbije

Telegraf 04.08.2024
Preporučujemo. Odbojkaška reprezentacija Srbije posle velike drame pobedila je selekciju Kanade sa 3:2 u poslednjem meču grupne faze na Olimpijskim igrama i na taj način se oprostila od takmičenja u Parizu. Odbojkaška reprezentacija Srbije uspela je… »
Najzad dostojno olimpijske krune: Vaterpolisti Srbije potopili domaćina i ušli u četvrtfinale

Najzad dostojno olimpijske krune: Vaterpolisti Srbije potopili domaćina i ušli u četvrtfinale

Danas 04.08.2024
Vaterpolisti Srbije pobedili su Francusku 15:8 (4:2, 4:2, 4:2, 3:2) u četvrtom kolu B grupe na Olimpijskim igrama. Ovim trijumfom „delfini“ su obezbedili plasman u četvrtfinale, a nakon poslednje utakmice u grupi protiv Mađarske znaće se ko će im… »
Odbojkaši Srbije se pobedom oprostili od Olimpijskih igara u Parizu

Odbojkaši Srbije se pobedom oprostili od Olimpijskih igara u Parizu

Danas 04.08.2024
Odbojkaši Srbije pobedom su završili učešće na Olimpijskim igrama u Parizu. Oni su u trećem kolu grupe A savladali selekciju Kanade sa 3:2 u setovima (16:25, 22:25, 26:24, 25:19, 18:16). „Orlovi“ su do pobede došli nakon preokreta, ali su uoči… »
Srbija se pobedom oprostila od Pariza: Posle 12 godina zaigrala na Olimpijskim igrama - i htela je više

Srbija se pobedom oprostila od Pariza: Posle 12 godina zaigrala na Olimpijskim igrama - i htela je više

Mondo 04.08.2024
Odbojkaši se vraćaju kući kao deveti na Olimpijskim igrama. Muška odbojkaška reprezentacija Srbije u subotu je u poslednjem kolu grupne faze takmičenja na Olimpijskim igama pobedila Kanadu sa 3:2 (16:25, 22:25, 26:24, 25:19, 18:16). Odbojkaši su… »
OI: Australija pobedila Mađarsku u vaterpolu

OI: Australija pobedila Mađarsku u vaterpolu

Danas 03.08.2024
Vaterpolisti Australije nastavili su sa sjajnim igrama na Olimpijskim igrama u Parizu i danas su u četvrtom kolu grupe faze takmičenja pobedili Mađarsku sa 9:8 (2:2, 2:3, 2:2, 3:1). Posle poraza u prvom kolu pritiv Španije, Australija je pobedila… »

Vesti dana »