Povezane vesti

Iman Helif kratko i jasno: Ja sam žena

Iman Helif kratko i jasno: Ja sam žena

Nedeljnik 04.08.2024
Alžirska bokserka Iman Helif, borkinja o čijem je polu raspravljala čitava sportska javnost, obezbedila je medalju za svoju državu na Olimpijskim igrama u Parizu. Nakon tog istorijskog podviga koji je napravila, Helif je imala kratku ali jasnu poruku… »
"Ljudi, ja sam žena!": Vapaj bokserke o kojoj priča ceo svet, zaplakala kad je uzela medalju

"Ljudi, ja sam žena!": Vapaj bokserke o kojoj priča ceo svet, zaplakala kad je uzela medalju

Mondo 04.08.2024
Alžirska bokserka Iman Halif osvojiće najmanje bronzu u Parizu, ali je zbog toga već mnogo propatila. Sada je morala da se oglasi i prekine spekulacije. Alžirska bokserka Iman Helif obezbedila je medalju za svoju zemlju na Olimpijskim igrama u Parizu… »
Istina o Iman Helif i XY hromozomima

Istina o Iman Helif i XY hromozomima

Velike priče 04.08.2024
Samo prisustvo XY hromozoma nije dovoljno kao dokaz “muškosti” ali može biti upotrebljeno za to ukoliko se to nekom prohte. Šesti je dan Olimpijskih igara u Parizu 2024. Na bokserskom takmičenju u kategoriji do 66 kilograma u ring ulaze Italijanka… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Šta znamo, a šta je nepoznato u slučaju Iman Helif

Olimpijske igre u Parizu 2024: Šta znamo, a šta je nepoznato u slučaju Iman Helif

Danas 03.08.2024
Alžirka Iman Helif osigurala je najmanje bronzanu medanju na Olimpijskim igrama u Parizu pobedivši Mađaricu Luku Anu Hamori u kategoriji do 66 kilograma. Helif i Tajvanka Lin Ju-Ting učestvuju na Igrama u Parizu, iako su prošle godine… »

Vesti dana »