Povezane vesti
Otpor kurtijevom teroru Sutra protest u Pasjanu zbog hapšenja Srba
Alo 04.08.2024
Meštani srpskih sredina u Kosovskom Pomoravlju okupiće se sutra u podne na mirnom protestu povodom hapšenja petoro njihovih komšija i sunarodnika, objavljeno je na više društvenih mreža. Protest će biti održan u Pasjanu odakle je odvedeno četvoro Srba… »
Kurti hapsi Srbe bez ijednog dokaza
Sputnik 04.08.2024
Advokati petorice Srba uhapšenih u Kosovskom Pomoravlju zbog navodnih ratnih zločina dobili su rešenje Osnovnog suda u Prištini od sudije za prethodni postupak da je svima određen pritvor od 30 dana i oni su sada smešteni u zatvorsku jedinicu u Podujevu… »
Sramno: Kurti hapsi Srbe, međunarodna zajednica ćuti
B92 04.08.2024
Više od 24 sata od hapšenja petoro Srba iz Kosovskog Pomoravlja uz upotrebu sile, bez naloga, na osnovu tajnih spiskova, niko od predstavnika međunarodne zajednice nije se javno oglasio niti reč rekao, iako je Beograd sve obavestio. Svi su ostali nemi na… »
Vesti dana »
Uživo haos u Mineapolisu: Demonstranti formirali barikade, policijske snage se povukle
Euronews pre 8 minutajoš 29 povezanih
Vitkof: Pregovori Rusije, Ukrajine i SAD se nastavljaju sledeće nedelje
Sputnik pre 7 minutajoš 36 povezanih
Evroposlanik Prebilič u Novom Sadu tražio da vlast prekine napade na akademsku zajednicu
Beta pre 6 satijoš 31 povezana
Kakva forma! Stanković nastavio niz u ludom meču sa sedam golova, pogodio i Jović!
Sputnik pre 42 minutajoš 30 povezanih




