Povezane vesti

Ruski disidenti razmenjeni sa Zapadom žele povratak u otadžbinu

Ruski disidenti razmenjeni sa Zapadom žele povratak u otadžbinu

Insajder 04.08.2024
Dvojica ruskih disidenata koji su pole oslobađanja iz zatvora stigli u Nemačku u sklopu ovonedeljne velike razmene zatvorenika između Rusije i Zapada rekli su a već razmišljaju o povratku u Rusiju, ali obećavaju da će nastaviti s političkim… »
Oslobođeni ruski disidenti razmišljaju o povratku u Rusiju

Oslobođeni ruski disidenti razmišljaju o povratku u Rusiju

Vreme 04.08.2024
„Kao ljudi koji su zapravo deportovani, koji su izbačeni iz zemlje, svi mi imamo veliku želju da se vratimo“, rekao je disident Andrej Pivovarov u intervjuu za Rojters. Dvojica ruskih disidenata koji su posle oslobađanja iz zatvora stigli u… »
"Moje mesto je u Rusiji": Ruski disidenti stigli u Nemačku, kažu da žele da se vrate u maticu

"Moje mesto je u Rusiji": Ruski disidenti stigli u Nemačku, kažu da žele da se vrate u maticu

Euronews 04.08.2024
Dvojica ruskih disidenata koji su pole oslobađanja iz zatvora stigli u Nemačku u sklopu ovonedeljne velike razmene zatvorenika između Rusije i Zapada rekli su da već razmišljaju o povratku u Rusiju, ali obećavaju da će nastaviti s političkim… »
Oslobođeni ruski disidenti razmišljaju o povratku u Rusiju, nastavljaju sa aktivizmom

Oslobođeni ruski disidenti razmišljaju o povratku u Rusiju, nastavljaju sa aktivizmom

N1 Info 04.08.2024
Podeli : Dvojica ruskih disidenata koji su posle oslobađanja iz zatvora stigli u Nemačku u sklopu ovonedeljne velike razmene zatvorenika između Rusije i Zapada rekli su da već razmišljaju o povratku u Rusiju, ali obećavaju da će nastaviti s… »
Dvojica ruskih disidenata već razmišljaju o povratku u Rusiju

Dvojica ruskih disidenata već razmišljaju o povratku u Rusiju

NIN 04.08.2024
Dvojica ruskih disidenata koji su pole oslobađanja iz zatvora stigli u Nemačku u sklopu ovonedeljne velike razmene zatvorenika između Rusije i Zapada rekli su da već razmišljaju o povratku u Rusiju, ali obećavaju da će nastaviti s političkim… »

Vesti dana »