Povezane vesti

Đoković igrao kolo sa srpskim sportistima u Olimpijskom selu

Đoković igrao kolo sa srpskim sportistima u Olimpijskom selu

Sportski žurnal 04.08.2024
Novak je ranije danas postao olimpijski šampion pobedom nad Špancem Karlosom Alkarasom rezultatom 2:0 (7:6, 7:6). Srpski teniser Novak Đoković igrao je večeras kolo sa srpskim sportistima u Olimpijskom selu tokom proslave njegovog osvajanja zlatne… »
Svaki Srbin se ježi od od ovih scena: Novak stigao među srpske aplauz koji će odzvanjati vekovima je usledio…

Svaki Srbin se ježi od od ovih scena: Novak stigao među srpske aplauz koji će odzvanjati vekovima je usledio…

Hot sport 04.08.2024
Nije za one sa slabim srcem. Najuspešniji teniser svih vremena, Novak Đoković, postao je olimpijski šampion. U dramatičnom finalu, Đoković je savladao španskog rivala Karlosa Alkaraza rezultatom 2:0. Potom je Novak, kao što je i obećao stigao u… »
Oglasio se Alkaras posle poraza od Novaka

Oglasio se Alkaras posle poraza od Novaka

Vesti online 04.08.2024
Španski teniser Karlos Alkaras rekao je posle poraza u finalu olimpijskog turnira da je Novak Đoković bio “gladan i impresivan” i da mu nije davao šanse u finalu, i čestitao je Srbinu na osvojenom najsjajnijem odličju. – Slušao sam mnogo puta… »
Zlatni Agasi o zlatnom Novaku: I dalje me zadivljuješ!

Zlatni Agasi o zlatnom Novaku: I dalje me zadivljuješ!

B92 04.08.2024
Ne stišavaju se reakcije posle istorijskog uspeha Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama. Đoković je posle velike borbe u dva seta pobedio Karlosa Alkarasa, 7:6 (3), 7:6 (2) i tako osvojio prvu zlatnu medaalju karijeri. Time je kompletirao i takozvani… »
(Video) Prizor za pamćenje Đoković dobio čestitku za zlatnu medalju na Kuli Beograd

(Video) Prizor za pamćenje Đoković dobio čestitku za zlatnu medalju na Kuli Beograd

Dnevnik 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković dobio je večeras čestitku za zlatnu olimpijsku medalju i na "Kuli Beograd". "Prvo olimpijsko zlato za Novaka! Čestitamo na osvojenoj medalji", ispisano je na Kuli Beograd uz zastavu Srbije i lik Novaka Đokovića "Novak… »
Patrijarh Porfirije: Novače, tvoje zlato sija iznad olimpijskog zlata

Patrijarh Porfirije: Novače, tvoje zlato sija iznad olimpijskog zlata

Politika 04.08.2024
Patrijarh srpski Porfirije čestitao je danas Novaku Đokoviću osvajanje olimpijskog zlata, rekavši da ovo odličje sija iznad olimpijskog zlata. "Krst je sila i znamenje! Bog je veliki! Tvoje zlato sija iznad olimpijskog zlata. Tvoje zlato iskupljuje… »
Novak želi u Los anđeles, hoće sve što je bitno barem dva puta da osvoji: Slava Bogu, hvala Svevišnjem, njemu sam…

Novak želi u Los anđeles, hoće sve što je bitno barem dva puta da osvoji: Slava Bogu, hvala Svevišnjem, njemu sam…

Hot sport 04.08.2024
Đoković ne planira da odustane. Najuspešniji teniser svih vremena, Novak Đoković, postao je olimpijski šampion. U dramatičnom finalu, Đoković je savladao španskog rivala Karlosa Alkaraza rezultatom 2:0. Ako postoji idealan trenutak za… »
Đoković: Znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Đoković: Znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Vesti online 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas, posle osvajanja zlatne olimpijske medalje, da je znao da mu je ovo poslednja šansa za taj uspeh i da je ovo najposebniji osećaj u karijeri, jači i od nošenja zastave Srbije na otvaranju Igara u Londonu… »
Španske teniserke osvojile bronzu u dublu na OI

Španske teniserke osvojile bronzu u dublu na OI

Sportske.net 04.08.2024
Španske teniserke Kristina Bukša i Sara Soribes Tormo osvojile su danas bronzanu medalju u dublu na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto su pobedile Čehinje Karolinu Muhovu i Lindu Noskovu posle dva seta, 6:2, 6:2. Španske teniserke pobedile su posle… »
"Kad ga je prošla poslednja loptica, tek tad sam pomislio da mogu da pobedim"

"Kad ga je prošla poslednja loptica, tek tad sam pomislio da mogu da pobedim"

B92 04.08.2024
Novak Đoković otkrio je neke zanimljive detalje iz finala Olimpijskih igara. Đoković je u finalu OI pobedio Karlosa Alkarasa i bez izgubljenog seta osvojio zlatnu medalju, što nikada nikome nije pošlo za rukom. U izjavi za španski "Eurosport"… »
Albanci, zar vas nije sramota! Boli ih uspeh Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama

Albanci, zar vas nije sramota! Boli ih uspeh Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 04.08.2024
ALBANSKI mediji pokazali su da ih boli uspeh Novaka Đokovića i Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu. Naime, oni su u potpunosti ignorisali osvajanje zlatne medalje najboljeg tenisera svih vremena. Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović Kako prenosi… »
Sramotno izveštavanje Albanaca o Đokovićevom zlatu: Samo jedan sajt pustio vest i to bez Novaka u naslovu!

Sramotno izveštavanje Albanaca o Đokovićevom zlatu: Samo jedan sajt pustio vest i to bez Novaka u naslovu!

Telegraf 04.08.2024
Neverovatno... Bruka i sramota, ako se i to može reći. Albanski mediji još jednom su pokazali neprofesionalnost u svom izveštavanju, pošto gotovo da su potpuno ignorisali centralni događaj dana na Olimpijskim igrama i osvajanje zlatne medalje našeg… »
Đoković: Srbijo, uspeli smo! Volim vas, Nole

Đoković: Srbijo, uspeli smo! Volim vas, Nole

Sportski žurnal 04.08.2024
Srbin je danas osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu pošto je pobedio Karlosa Alkaraza u finalu rezultatom 2:0. Srpski teniser Novak Đoković obratio se Srbiji posle osvajanja zlatne olimpijske medalje porukom "Uspeli smo!" - Srbijo… »
VIDEO Jelena Đoković diktira ćerki tekst himne „Bože pravde“, scena iz Pariza se proširila Srbijom

VIDEO Jelena Đoković diktira ćerki tekst himne „Bože pravde“, scena iz Pariza se proširila Srbijom

Nova 04.08.2024
: Najbolji srpski teniser Novak Đoković po ko zna koji put je pokazao i da je najbolji u istoriji svog sporta. Pobedio je u nedelju popodne Karlosa Alkaraza u finalu Olimpijskih igara i popeo se na vrh pobedničkog postolja na kom su u Parizu do sada… »
Čikagom se orilo: Novak je šampion, ušao je u istoriju

Čikagom se orilo: Novak je šampion, ušao je u istoriju

Sportski žurnal 04.08.2024
Novak Đoković je ušao u istoriju, njegovo ime ispisano je zlatnim slovima, postao je tek peti teniser koji je osvojio zlatni slem u karijeri, samo su neki od komentara koji su se danas mogli čuti u Čikagu. Srbi u Čikagu i fanovi Novaka Đokovića… »
Novak Đoković na Instagramu: Srbijo…

Novak Đoković na Instagramu: Srbijo…

Sport klub 04.08.2024
"Uspeli smo! Volim vas, Nole ❤️ 🥇...", napisao je najbolji teniser svih vremena, koji je danas u Parizu osvojio tu jednu medalju koja mu je nedostajala sve ovo vreme. View this post on Instagram A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) Koliko… »
Patrijarh Porfirije: Novače, tvoje zlato sija iznad olimpijskog zlata

Patrijarh Porfirije: Novače, tvoje zlato sija iznad olimpijskog zlata

Sportski žurnal 04.08.2024
Đoković je danas osvojio zlato na olimpijskom turniru u Parizu, pobedivši Španca Karlosa Alkarasa sa 7:6, 7:6. Patrijarh srpski Porfirije čestitao je danas Novaku Đokoviću osvajanje olimpijskog zlata, rekavši da ovo odličje sija iznad olimpijskog… »
Đoković: Najposebniji osećaj, znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Đoković: Najposebniji osećaj, znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Sportski žurnal 04.08.2024
Naglasio je da je ono što je osetio kada je pobedio nadmašilo sve što je do sada osećao. Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas, posle osvajanja zlatne olimpijske medalje, da je znao da mu je ovo poslednja šansa za taj uspeh i da je ovo… »
Alkaras: Čestitke Đokoviću, bio je gladan i impresivan, nije mi davao šanse

Alkaras: Čestitke Đokoviću, bio je gladan i impresivan, nije mi davao šanse

Sportski žurnal 04.08.2024
Osvajač četiri grend slem pehara smatra da je igrao dobro. Španski teniser Karlos Alkaras rekao je posle poraza u finalu olimpijskog turnira da je Novak Đoković bio "gladan i impresivan" i da mu nije davao šanse u finalu olimpijskog turnira i… »
Alkaraz potpuno iskren: Novak je bio gladan, bio je bolji

Alkaraz potpuno iskren: Novak je bio gladan, bio je bolji

Sport klub 04.08.2024
Karlos Alkaraz nije uspeo ponovo da pobedi Novaka Đokovića u finalu velikog turnira. Ovog puta je srpski teniser u meču za zlatnu medalju na Olimpijskim igrama bio bolji, a šta je prevagnulo, Španac je govorio medijima. Alkaraz je pružio visok nivo… »
Novak Đoković: Znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Novak Đoković: Znao sam da mi je ovo poslednja šansa

Euronews 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas, posle osvajanja zlatne olimpijske medalje, da je znao da mu je ovo poslednja šansa za taj uspeh i da je ovo najposebniji osećaj u karijeri, jači i od nošenja zastave Srbije na otvaranju Igara u Londonu… »
Italijanski plivač spavao u parku VIDEO

Italijanski plivač spavao u parku VIDEO

B92 04.08.2024
Italijanski plivač Tomas Čekon, svetski rekorder na 100 metara, ne prestaje da se žali na uslove u Olimpjskom selu. Italijan je postao pravi hit na društvenim mrežema pošto je snimljen kako spava u parku tokom dana. Čekon se od početka igara… »
Novače, uradio si ono što si želeo: Nadal čestitao srpskom asu na osvojenom zlatu

Novače, uradio si ono što si želeo: Nadal čestitao srpskom asu na osvojenom zlatu

Euronews 04.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je zemljaku Karlosu Alkarazu na osvajanju srebrne medalje, ali i Novaku Đokoviću na zlatu. "Karlose, iako znam da ti je danas težak dan, ceni medalju koja je veoma važna za celu zemlju i videćeš vremenom da je… »
Ranjeni lav je najopasniji: Novak Đoković još jednom pokazao kritičarima da nije gotovo dok on to ne kaže!

Ranjeni lav je najopasniji: Novak Đoković još jednom pokazao kritičarima da nije gotovo dok on to ne kaže!

Večernje novosti 04.08.2024
NAJBOLjI teniser svih vremena - to je krilatica koju pod svojim imenom sada sa sigurnošću može da stavi Novak Đoković. Nole iza sebe nema sezonu na kakvu je navikao navijače, do olimpijskih igara bio je bez titule, što je za njega… »
Isplivao hit snimak: Novak Đoković je ovako proslavio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama (video)

Isplivao hit snimak: Novak Đoković je ovako proslavio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama (video)

Večernje novosti 04.08.2024
NOVAK Đoković je osvojio zlatnu medalju na Olimpijskim igrama, još jednom oduševio naciju, a potom to proslavio na upečatljiv način. FOTO: Printskrin/Iks/FantomBeograda Iako je imao problema sa kolenom pred meč sa Muzetijem, Đoković je došao do… »
Novakova poruka za čitavu Srbiju, kratko i jasno!

Novakova poruka za čitavu Srbiju, kratko i jasno!

Sportske.net 04.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je u finalu pobedio drugog igrača sveta Španca Karlosa Alkarasa posle dva seta, 7:6, 7:6. Treći teniser sveta pobedio je posle dva sata i 50 minuta i… »
Đoković na Instagramu: Srbijo, uspeli smo!

Đoković na Instagramu: Srbijo, uspeli smo!

Vesti online 04.08.2024
Novak Đoković obratio se Srbiji posle osvajanja zlatne olimpijske medalje porukom “Uspeli smo!”. “Srbijo, uspeli smo! Volim vas, Nole”, napisao je Đoković na društvenoj mreži Instagram i za manje od pola časa imao je skoro pola miliona… »
Đoković posle istorijske medalje: Penzija sada? Može biti!

Đoković posle istorijske medalje: Penzija sada? Može biti!

Sport klub 04.08.2024
Emocije se još nisu smirile, i neće još neko vreme. To je normalno, ali je Novak Đoković morao pred medije posle osvojene zlatne medalje na Olimpijskim igrama. Srpski teniser, osvajač svih velikih titula u tenisu, počeo je konferenciju: „Ova… »
"Tvoje zlato iskupljuje Olimpijadu": Patrijarh Porfirije čestitao Novaku Đokoviću

"Tvoje zlato iskupljuje Olimpijadu": Patrijarh Porfirije čestitao Novaku Đokoviću

Večernje novosti 04.08.2024
Patrijarh srpski Porfirije čestitao je danas Novaku Đokoviću osvajanje olimpijskog zlata, rekavši da ovo odličje sija iznad olimpijskog zlata. FOTO: Novak Đoković PR Tim - Krst je sila i znamenje! Bog je veliki! Tvoje zlato sija iznad olimpijskog… »
Italijanski olimpijac spavao u parku pored klupe VIDEO

Italijanski olimpijac spavao u parku pored klupe VIDEO

B92 04.08.2024
Italijanski plivač i olimpijac Tomas Čekon snimljen je kako spava pored klupe u parku. Čekon je ove nedelje kritikovao uslove u Olimpijskom selu zbog čega se veruje da je to razlog zbog kog se odlučio na ovaj čin. Snimio ga je saudijski veslač… »
Đoković: Doneo sam zlato Srbiji, najveći sportski uspeh u životu (video)

Đoković: Doneo sam zlato Srbiji, najveći sportski uspeh u životu (video)

Politika 04.08.2024
PARIZ – Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas posle osvajanja zlatne olimpijske medalje u Parizu da mu je ovo najveći sportski uspeh u životu. "Ne znam šta da kažem... Potpuno sam u šoku od emocija od svega. Cilj je ostvaren, da obezbedim… »
Alkaras: "Znao sam da Đoković to želi"

Alkaras: "Znao sam da Đoković to želi"

B92 04.08.2024
Španski teniser Karlos Alkaras govorio je na konferenciji za medije posle finala Olimpijskih igara u Parizu. Alkaras je izgubio od Novaka Đokovića u meču za zlato rezultatom 7:6 (3), 7:6 (2). "Igrao sam na visokom nivou, ponosan na to. Malo sam… »
''Razočaran sam, ali...'' Karlos Alkaraz nakon poraza od Novaka Đokovića u finalu Olimpijskih igara

''Razočaran sam, ali...'' Karlos Alkaraz nakon poraza od Novaka Đokovića u finalu Olimpijskih igara

Večernje novosti 04.08.2024
NAJBOLjI teniser planete Novak Đoković osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Savladao je Karlosa Alkaraza rezultatom 2:0 (7:6, 7:6). FOTO: AP/Tanjug Nakon meča, Alkaraz je bio razočarak, te nije dužio. - Razočaran sam, ali ću… »
"Većina nas ovo ne razume!" Laura Robson o finalu Đoković - Alkaraz: LJudi, Španac nije uradio ništa pogrešno!

"Većina nas ovo ne razume!" Laura Robson o finalu Đoković - Alkaraz: LJudi, Španac nije uradio ništa pogrešno!

Večernje novosti 04.08.2024
Novak Đoković glavna je tema svetskih sportskih medija. Tridesetsedmogodišnji teniser osvojio je zlatnu medalju za Srbiju, savladavši Karlosa Alkaraza, a o njegovom uspehu govorila je i Lora Robson, osvajačica srebrne medalje iz Londona koja sada… »
Alkaraz se slomio kao nikad pred španskim novinarima: Ridao usred prenosa posle poraza od Novaka u finalu OI

Alkaraz se slomio kao nikad pred španskim novinarima: Ridao usred prenosa posle poraza od Novaka u finalu OI

Telegraf 04.08.2024
Tužan je bio Karlitos.... Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je u velikom finalu savladao španskog tenisera Karlosa Alkaraza sa 2:0, a posle ovog susreta, Srbin je slavio, dok je… »
Đoković: Zlatna olimpijska medalja možda moj najveći sportski uspeh

Đoković: Zlatna olimpijska medalja možda moj najveći sportski uspeh

Radio sto plus 04.08.2024
“Potpuno sam u šoku od emocija, od svega. Rekao sam posle polufinala da je cilj ostvaren, obezbeđena medalja. Hteo sam da uđem u finale, to je nešto što nisam uspeo prethodna četiri puta. Svi su želeli da idem na zlato, ja sam duboko u sebi na to… »
Dva sata vas molim, hoćete li mi reći!? Novak Đoković vikao na Marka i Viktora pred svima!

Dva sata vas molim, hoćete li mi reći!? Novak Đoković vikao na Marka i Viktora pred svima!

Mondo 04.08.2024
Srbin burno komunicira sa svojim boksom na finalu Olimpijskih igara u Parizu. Ne može napetije biti u finalu Olimpijskih igara Novak Đoković - Karlos Alkaraz. Srpski predstavnik je u sredini drugog seta imao burnu razmenu sa svojim "boksom", u kojem je… »
Loši uslovi na olimpijskim igrama u Parizu?! Svetski rekorder spava u parku zbog neudobnog kreveta (VIDEO)

Loši uslovi na olimpijskim igrama u Parizu?! Svetski rekorder spava u parku zbog neudobnog kreveta (VIDEO)

Večernje novosti 04.08.2024
Svetski rekorder na 100 metara leđno, Tomas Čekon, spava u parku. On kao i mnogi drugi sportisti su se žalili na loše uslove u Parizu, neudobne krevete, neukusnu hranu kao i mnoge druge stvari, te je on odlučio da prespava pored klupe. Foto… »
Mnogi sportisti se žale na krevete: Zbog toga italijanski plivač spava u parku! (video)

Mnogi sportisti se žale na krevete: Zbog toga italijanski plivač spava u parku! (video)

Hot sport 04.08.2024
Mnogi zbog toga ne odsedaju u Olimpijskom selu! Tomas Čekon, svetski rekorder na 100 metara leđno, već nekoliko dana izražava nezadovoljstvo uslovima u kojima se sportisti nalaze. Komentarisao je lošu kvalitetu hrane, vrućinu u sobama bez klima… »
Italijanski olimpijac mrzi kartonske krevete: Spava u parku!

Italijanski olimpijac mrzi kartonske krevete: Spava u parku!

Sport klub 04.08.2024
Nestvarna scena iz Olimpijskog sela – italijanski plivač je toliko nezadovoljan uslovima u smeštaju u Parizu da je odlučio da spava u parku! Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu Tomas Čekon, svetski rekorder u disciplini 100… »

Vesti dana »