Povezane vesti

Pevačicu uhvatila kod dečka u stanu: Sandra otkrila da li se pomirila sa Volkovim, pa spomenula Ivanu Boom

Pevačicu uhvatila kod dečka u stanu: Sandra otkrila da li se pomirila sa Volkovim, pa spomenula Ivanu Boom

Mondo 04.08.2024
Sandra Afrika otkrila je u kakvim je sada odnosima sa Vladimirom Volkovim kojeg je uhvatila u prevari sa poznatom pevačicom. Sandra Afrika je svoj privatan život oduvek držala daleko od očiju javnosti, ali je dobro poznata njena veza Vladimirom… »
Šok intervju sandre afrike! Otkrila čija je jahta na kojoj se baškari, pa iznenadila priznanjem o bivšem dečku: Volkov mi…

Šok intervju sandre afrike! Otkrila čija je jahta na kojoj se baškari, pa iznenadila priznanjem o bivšem dečku: Volkov mi…

Kurir 04.08.2024
Pevačica Sandra Afrika dugo je ćutala o vezi sa bivšim fudbalerom Vladimirom Volkovim, a sada je otkrila u kakvim su danas odnosima. Naime, Sandra je nedavno otkrila da je u stanu Volkova zatekla golu Ivanu Nikolić, a kako kaže, bivši momak joj je… »
(Video) "volkov mi zamerio što sam sve iznela javno": Sandra Afrika otkrila da li se pomirila sa bivšim fudbalerom nakon što…

(Video) "volkov mi zamerio što sam sve iznela javno": Sandra Afrika otkrila da li se pomirila sa bivšim fudbalerom nakon što…

Blic 04.08.2024
Pevačica Sandra Afrika dugo je ćutala o vezi sa bivšim fudbalerom Vladimirom Volkovim, a sada je za "Blic" otkrila u kakvim su danas odnosima. Naime, Sandra je nedavno otkrila da je u stanu Volkova zatekla golu Ivanu Nikolić, a kako kaže, bivši… »

Vesti dana »